Wpis z mikrobloga

@statystyczny_yt:

dodający 30-40% marży

Chciałbyś, żeby tylko tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypomina mi się zawsze jak kiedyś z kumplem weszliśmy do takiego wiejskiego sklepu po 2 browary.
Wyszło jakieś 6 PLN, dałem dychę a babka mówi, że nie będzie miała wydać. Otwiera kasę a tam zupełna pustka. Po prostu nie spodziewają się gotówki pod koniec miesiąca, same transakcje "bezgotówkowe" ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Wujek_Fester: @PiotrFr: pewnie kontekst jest tutaj istotny. Moze wyszli z jakiegos dolka gdzie nie musza zyc wlaczyc od 1go do 1go a nie zaraz ze ich stac na odwiedzanie znajomych w krajach gdzie waluta jest 3 razy mocniejsza.

@wioslarz-umyslow: dopisek my toxic family sugeruje, że to ktoś z rodziny jak mam obstawiać kontekst to matka która by chciała żeby syn wrócił na stałę bo w polsce "dobrze się żyje"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElonMelon: pozdrawiam Pana bez toksycznej rodziny, wiec no można sobie dopowiadać całą sytuacje może nawet by postawiła te bilety skąd ja mam to wiedziec ss ewidentnie zrobiony dla beki bo albo sie "dobrze zarabia" albo cie nie stac na przylecenie na weekend w odwiedziny do uk serio to jest tania opcja pks na wojewódzkie i loty to grosze. A co do zerwania kontaktów z rodziną to raz, że to debilna rada
  • Odpowiedz