Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wujek_Fester: @PiotrFr: pewnie kontekst jest tutaj istotny. Moze wyszli z jakiegos dolka gdzie nie musza zyc wlaczyc od 1go do 1go a nie zaraz ze ich stac na odwiedzanie znajomych w krajach gdzie waluta jest 3 razy mocniejsza.

@wioslarz-umyslow: dopisek my toxic family sugeruje, że to ktoś z rodziny jak mam obstawiać kontekst to matka która by chciała żeby syn wrócił na stałę bo w polsce "dobrze się żyje"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElonMelon: nwm szukasz tu jakiegoś zaczepienia o mnie a nie o śmieszny obrazek wiec, mieszkam w pl na koncie obecnie nie mam nawet stówy xD i uważam, że nikt nie ma obowiązku kupowania swoim rodzicom hotelu i lotu aby ich odwiedzili zwlaszcza jak relacja z nimi nie koniecznie jest usłana różami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wujek_Fester: niektórym głupio jechać na pysk, więc dolicz do tego koszty dojazdu na lotnisko (z miejscowości w PL), potem dojazd z lotniska do miasta docelowego, koszty jedzenia, napojów, jakaś restauracja. No i z powrotem. To chyba nie zmieścisz się w 400-600 zł?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiotrFr: no a nie? Niedaleko mnie postawili biedronkę na wsi. Mają tam biedronkę, dino, mają tam filie urzędu miasta, niby wioska, a wszystko na miejscu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiotrFr: przecież w tej rozmowie ktoś pisze tylko, że u nich się teraz fajnie układa, a sama gadka dotyczy spotkania, a nie przeprowadzki
  • Odpowiedz
@Shatter:

przecież w tej rozmowie ktoś pisze tylko

Nie jest do końca jasne co ma na myśli.
Gdybym nie słyszał podobnych tekstów to może uwierzyłbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@EditorKT ostatnio zastanawiałem się, gdzie są Ci idioci co płacą po tyle za loty, w swoim otoczeniu nikogo nie spotkałem, ale na wykopie się udało ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz