Wpis z mikrobloga

Ja mam łeb do interesów i ożeniłem się z biedną kobitą. Dzięki temu drugi próg podatkowy mi niestraszny :)


@2giekonto: W sensie ona nie pracuje, żebyś ty miał później drugi próg? Zajebista logika XD
  • Odpowiedz
W sensie ona nie pracuje, żebyś ty miał później drugi próg? Zajebista logika XD


@Limonene: Jeżeli w ciągu godziny zarobi więcej, niż żona w dzień, to optymalnie wychodzi wtedy, kiedy zajmuje się domem i pierdołami, na które i tak by trzeba było przeznaczyć czas. Nie ma w tobie logiki.
  • Odpowiedz
@wo0jtek: o to, że chcesz zabłysnąć, a nawet nie potrafisz sprawdzić w pierwszym lepszym kalkulatorze kwot netto/brutto. Z takim lenistwem nawet nie licz, że kiedykolwiek zbliżysz się do takich kwot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaczyliktoo: Z 15k brutto wpłynęło 7,5k netto. Czego ty tu cymbale nie rozumiesz ? O jakim Ty tu kalkulatorze dupisz? Na c--j mi ten Twój kalkulator żeby pokazał 10 netto na papierze ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wo0jtek: Ja przy 10k brutto co miesiąc potrafię wykręcić prawie 12k netto ( )


Zaś od listopada B2B i 21k netto na fv z jednej umowy + te same zlecenia, zamienione na fakturki, ergo powinno wychodzić po zusach srusach i innych haraczach, nawet na 12% ryczałcie, koło 23k więcej co miesiąc ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz