Wpis z mikrobloga

Może ktoś przegląda więcej reddita, ja przeglądam ale nudzi mnie monotematycznośc i płytkośc wypowiedzi (oraz brak spójności i logiki)

Ale jakie trolle mają wytłumaczenie na to, że nie dają rady czegoś ubić jak to wymaksują (dowalony metamorph czy inny nemesis na mapce z giga modami do defa/dmg). W sensie, jest coś większego niż "to wina GGG"?

Bo z tego co ich obserwowałem to rozumieją koncepcje siły buildów. Jak mają w buildzie jakąś transformacje z league startera na lepszą wersję to wiąże się to z grindem/czekaniem/kupieniem czegoś gotowego. Rozumieja koncepcje różnic między buildami.

Więc w jaki sposób udają, że nie rozumieją dlaczego czasem są za słabi aby coś ubić?

#pathofexile
  • 5
@NewBlueSky: Nie wiem, ja nie narzekam, ale rozumiem tych ludzi i nie mam nic do tego. Kazdy moze miec swoja opinie na ten temat i warto czasami uszanowac czyjes zdanie. Tobie moze gra sie wspaniale, inni przestali sie dobrze bawic i Ty, pewnie dalbys im rade, zeby zmienili gre, ale Ci ludzie nadal licza na jakies istotne zmiany i przywrocenie im radosci z gry. Podam Ci przyklad. Gram EoW minerem, mam
zeby zmienili gre


@imixiu: niekoniecznie zmienili gre ale nie musza grac tak samo w kazda lige. Ja staram sie co lige miec nowy build i zaleznie od tego jak mi sie nim gra + zaleznie od mechanik ligowych (czy ogólnych zmian w poe) manipuluje ilością czasu jaki na to poświęcam.

licza na jakies istotne zmiany


@imixiu: Tez licze na istotne zmiany, cos w stylu usuniecia MFa xD

GGG przyzwyczailo graczy
@NewBlueSky bo metamorph jest teraz #!$%@?. często wychodzi #!$%@? kox który dropnie #!$%@? a bije się go tyle co sirusa lub eldera. Więc nie ma to sensu. To już #!$%@? moby z kilkoma esencjami łatwiej się bije I JEST ten jakiś wartościowy drop na początek ligi do sprzedaży lub craftu
@KrystJan: nie mówie, że nie jest, ja mam na SSF wylaczonego metamorpha. Mamy w atlasie od jakiegos czasu mozliwosc latwego usuwania mechannik z map. I "nie ttracimy" wtedy az tak duzo bo z reguly pewiwen loot (catalysty?) mozna zdobyc innymi drogami w heist czy gdzie indziej.
@NewBlueSky chciałem sobie też wrócić do robienia blighta, ale to też jest irytujące. Zatrzymasz się w złym czasie na blightowej mapce, na przykład na 3-4 sekundy żeby postawić wieżyczki. W tym czasie inne wieżyczki rozwala archnemesis moda który puszcza kule które do ciebie lecą i ganiasz jak pajac. Dla mnie dużo jest właśnie takich "kąśliwych" rzeczy które #!$%@?ą w codziennej grze. Niebieskie moby z movement speedem +150% które ściągają do trzech hitów,