Wpis z mikrobloga

mirasy z #iphone, chcę się przerzucić na jabłko ale nie chce mi się wydawać na nowe modele po 7 koła więc pytam tu
mam do wyboru używany:
1000zł ip SE 2020 z wymienionym ekranem na zamiennik, bateria oryginalna 92%, 64gb
1000zł ip SE 2020 z zamiennikiem baterii ale pokazuje w ustawieniach 'serwis' 64gb
1500 zł iphone xs z zamiennikiem baterii 256gb

zależy mi głownie na tym żebym nie musiał go ładować przez noc czyli zywotnośc baterii i na aparacie z jakimiś funkcjami pro bo lubię strzelać szybkie foty bo bezlusterkowca jednak juz mam

i generalnie na co zwrócić uwagę jak będę już miał je w reku do przetestowania
#telefony
  • 15
  • Odpowiedz
@murzynekkk: Nie warto w żadnym z wymienionych przypadków IMO. Zamienniki ekranów to w ogóle kaszana, a baterie zamienniki szybko się degradują

Po pierwsze jeśli nigdy nie miałeś iPhone to sprawdź czy działają funkcje iCloud, żebyś się nie złapał ba podróbę, sprawdź znacznik zalania w tacce od karty sim, sprawdź czy działają czytniki linii papilarnych/face id
  • Odpowiedz
@murzynekkk: Kiepskie opcje. Głównie za ekran. Jak ogarnę chwile to będę miał do sprzedania:
Iphone se (1st gen) ze spuchniętym zamiennikiem baterii ale oryginalnym ekranem. Obstawiam jakieś grosze.
Iphone se (1st gen) wszytko oryginalne. Bateria do wymiany. Tez jakieś grosze.
  • Odpowiedz
@danoneek: no chciałem telefon do tysiaka używany, widziałem jakie zdjęcia robi np 8 i stwierdzam ze w tym budżecie ma milion razy lepszą jakość niż samsung
no i dużo lepszy system xD
  • Odpowiedz
@murzynekkk: No to jeśli zadowala Cię jakość zdjęć wyżej wymienionych to bierz, byle bez tych zamienników baterii bo to zawsze jakieś problemy prędzej czy później.

Ja mam XSa i w sumie mi starcza, ale ja nie cykam fotek za bardzo ;)
  • Odpowiedz