Wpis z mikrobloga

Si vis pacem, para bellum.


@Mandarex: No cieszę się że sam sobie zaprzeczasz.

Zaraz powiesz że nie wojna z Rosją, tylko z Chinami. No ale z drugiej strony skoro jesteśmy w NATO, to dlaczego mamy się bać Chin a Rosji już nie? ¯\_(ツ)_/¯

Masakra ta Wasza logika.
@Tagnk: troche tak trochę nie, nie wiem jak ludzie by zareagowali gdyby np dwa lata temu musieli zapłacić 2k-3k xa węgiel z Australii, bo rząd stwierdził że prywatne firmy nie mogą sprowadzać go z Rosji.
@Mandarex: Nie masz pojęcia o czym piszesz, kompromitujesz się z każdym wpisem coraz bardziej.

Szkoda mi już na Ciebie czasu, wystarczająco się sam wyjaśniłeś, i tylko o to mi chodziło.

Naura.
zareagowali gdyby np dwa lata temu musieli zapłacić 2k-3k xa węgiel z Australii,


@pawel_187: Mogli też zwiększyć wydobycie, bo przecież mają nad tym kontrole, przygotować zapas skoro pewnie wiedzieli o wybuchu wojny wcześniej lub zablokować import tego węgla z Rosji choć trochę później zamiast wybiegać przed szereg.
@Aryo ale jak nam prześlą ta energię elektryczną?
Chmielnicki już dawno był zsynchronizowany z naszą siecią (bodajże tylko jeden blok) ale to było w jakichś latach 00-10 bo teraz chyba linia 750kV to leży i kwiczy.
Więc chyba w wiadrami nam to prześlą ¯_(ツ)_/¯