Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mowilemzewroce: Ghost? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja dzisiaj ogarnąłem jak zagrać Ewakuację od Ewy Farny i jest git. xD Zaniedbałem w uj swoją gitarę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gdyby nie to byłoby lepiej. Chcę powoli wracać na rejon, więc nie biorę się za Slayery i inne bo bym tylko znowu gitarę jebnął na ścianę i tyle by z tego było xD.
@Dajpancenta: jak zobaczyłem film z koncertu to nie wiem czy mogę to pod ghost podpisać, troszkę źle dobrałem dźwięki.. XD Sam od początku gry próbowałem grać slayera, vader, czy venom ale to po prostu za prędkie xD dlatego mierzę siły na zamiary i uczę się wolniejszych kawałków
@mowilemzewroce: jak masz jako taki słuch to proste melodie ogarniesz po chwili obcowania z gitarą. W gimbazie rozpisywałem riffy black metalowe w notepadzie siedząc z gitarą akustyczną i szukając jednego dźwięku po drugim na gryfie xD nauczysz się kilkunastu ulubionych riffów z tabulatur, dwóch podstawowych skal i szybko wyczujesz, że 90% muzyki popularnej idzie na jedno kopyto i będziesz grał proste kawałki z marszu
nauczysz się kilkunastu ulubionych riffów z tabulatur, dwóch podstawowych skal i szybko wyczujesz, że 90% muzyki popularnej idzie na jedno kopyto i będziesz grał proste kawałki z marszu


@plycin: prawie rok mi to zajęło w takim razie ( ͡º ͜ʖ͡º)