Wpis z mikrobloga

Hej,

Od jakis 2.5 miesiaca porzadnie wzialem sie za siebie, 3 x fbw w tygodniu, codziennie pompki/brzuszki i scisla dieta. Widze juz mega efekty, ale nadal zostala mi mala oponka do zrzucenia, pomimo zrzucenia ok 8 kg. Z odzywek biore tylko bialeczko i pomyslalem zeby zaczac brac kreatyne. Boje sie tylko ze moze mnie zalac, a chce spalic ta oponke na brzuchu zanim zaczne masowac. Co byscie poradzili? Kreatyna nie spowoduje zalania? Czy oplaca sie brac? Mam troche mniej sily niz normalnie, bo lece na deficie kalorycznym, a czytalem ze to moze dodac troche sily. Sorry jesli to glupie pytanie ale dopiero zaczynam przygode silownia :)

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 14
  • Odpowiedz
@why1sthat: Kreatyna zwiększy ilość wody w Twoim organizmie, ale pozwoli Ci trenować ciężej, zbudować więcej mięśni, zwiększy Ci się bazowe zapotrzebowanie energetyczne organizmu, przez co łatwiej będzie Ci spalić oponkę. Ergo na wadze tymczasowo może troszkę wzrosnąć / wolniej spadać, ale w dłużej perspektywie jakość sylwetki zmieni się na plus.
  • Odpowiedz
@why1sthat: kupuj najtańsza i bzikaj. Z tym zalewaniem to bro science już dawno obalone. Kreatyna jest spoko, są tez badania które mówią ze wspomaga prace mózgu, wspomaga regeneracje mięśni. Chyba najlepiej przebadany suplement ever.
  • Odpowiedz