Wpis z mikrobloga

Żeby bana @szurszur: dać w środku wojny i jeszcze na tydzień z takiego powodu? Piękny strzał w stopę ze strony wykopu. Nie wiem czy na tym portalu jest osoba która jest tak obeznana z #ruskapropaganda, z tym co się dzieje w państwach byłego bloku wschodniego i się jeszcze aktywnie udziela na portalu od wielu lat. Człowieka z taką wiedzą? Na trawkę wysłać?

Pewnie trolom ruskim albo konfederackim(choć tu już trudno ich odróżnić) podpadł i masowo zgłaszali i kuc moderator dowalił tydzień bana.

@m__b @a__s weźcie się przyjrzyjcie sprawie i czy takim użytkownikom warto walić z miejsca bana na 7 dni, mi by było szkoda na 48 godzin zbanować XD
#ruskapropaganda #rosja #ukraina
Pobierz
źródło: comment_1662728108Sg5270mji6F0X33vdvpLXS.jpg
  • 13
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Brak słów, wczoraj widziałem już jakieś dziwne bany dla normalnych ludzi, którzy walczyli z ruska propaganda, a jak się zgłasza jawne onuce, które srają cały dzień, 90% ich kontentu to trollowanie prorosyjskie, mają wyzwiska, jawne szerzenie spiskowych teorii, straszenie Rosja, to "nie łamie naszych zasad". Pewnie taki kontent generuje ruch i mają to w dupie, tak jak interia w której ruskie trolle wykupują promocje komentarzy i mają to gdzieś.
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Nie spodziewaj się od maciusiów z moderacji nie wiadomo jak bardzo racjonalnego myślenia ¯\_(ツ)_/¯ Zresztą skoro Białek bez jajek i Stecka cichodajka mają w nosie to, co dzieje się na tym portalu, to nie dziwota, że ten portal to żart zarówno od strony technicznej jak i organizacyjnej ()
Pobierz
źródło: comment_1662730512qoydBQDxaERdpMjC9rsorC.jpg
hłop co powielał bezmyślnie białoruską propagandę na temat kryzysu na granicy po kilku miesiącach jest dla wykopków jakimś guru od demaskowania ruskiej propagandy xD


@melquiades: Daj linki gdzie powielam kłamstwa białoruskiej propagandy. Bo już kilka tygodni temu ktoś coś takiego mi zarzucił, a gdy zapytałem o szczegóły to zniknał. Sam jestem ciekawy o co chodzi.