Wpis z mikrobloga

@heidiyo: nie liczyłem, po prostu dużo się ruszałem i jak byłem głodny to jadłem warzywa, nabiał. Słodycze, chleb, ryż, kasze -> out, napoje gazowane -> out, alkohol -> out
@Karolcia83_2: mniej żrę, nie piję piwska i ruszam dupę na spacerach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@heidiyo:

ale ze 12 kg w miesiac to jest bait, jak się głodziłam to tyle nie schudłam


Bo głodówka to najgorszy sposób na odchudzanie.
Do tego jeszcze dochodzi fakt, że osoba ważącą 120kg szybciej zrzuci 10kg niż osoba ważąca 80kg
  • Odpowiedz
nie liczyłem, po prostu dużo się ruszałem i jak byłem głodny to jadłem warzywa, nabiał.


@saggitarius_a: Dobra robota. Trudno mi uwierzyć że wytrzymałeś na takiej diecie wiec 4 pytania.
1. Jadłeś mięso?
2. Jaki nabiał spożywasz?
3. Do zera wykasowaleś z diety chleb ryż, kasze itp. Co z ziemniakami?
4. Czy takie ograniczenie węglowodanówprzynosi jakieś skutki uboczne? Cos tych weglowodanow tam masz z warzyw ale to sa małe ilości.
  • Odpowiedz
1. Jadłem i nie ograniczałem
2. Sery żółte, twarogowe, jogurty, kefiry, serki wiejskie. W zasadzie wszystko prócz mleka i słodzonych jogurtów, serków.
3. Nie do zera, nie byłem w ketozie. Jadłem produkty zbożowe, chleb, ziemniaki itp. Ale starałem się minimalizować ilości. Np. zamiast 3 kanapek robiłem 1 ale nawalone na wierzchu tyle co byłoby na trzech - żeby zjeść 1 kromkę chleba a nie 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz