Wpis z mikrobloga

A pamiętacie jak się cały tag boży ukraiński nabrał na akcje z Wyspą Węży? Co się okazało, że ta garstka pograniczników, to się poddała, a nie tak jak wykopki prawily i przekazywały dalej fejk njusa, walczyła i zginęła xD.

Tag boży ukraiński to jest coś w rodzaju odpowiednika pikabu, najtwardszego elektoratu PiS albo Julek z Twittera. Oblężona twierdzą, Wy tylko znacie prawdę, nie dacie się oszukać, Rosja tak słaba, że przegrała już wojnę, ale tak mocna, że może nas zaatakować przecież uważają nas za swoją strefę wpływów, bo Putin tak powiedział, który jest tak słaby, że nic nie może, ale tak mocny, że jego słowa sprawiają, że z dnia na dzień opuszczamy NATO.

Aha no i każdy, co protestuje przeciwko wysokim cenom energii w Czechach to faszysta i komunista ( ͡° ͜ʖ ͡°).

No i jeszcze tag ma swoich guru. Trojce Święta. Zelenskiego, który jest nieomylnym Bogiem i jak bredził bzdury na początku wojny, próbując wmanewrowac w NATO w bezpośrednia wojnę z Rosją, to wykopki uszami klaskały no i no i pozostała Trójce Święta zawodowych siewców paniki, sprzedawców książkę - Bartosiaka i Zychowicza, którzy przepracowali słownie 0 dni, w poważnych instytucjach i dzięki czemu mieliby jakakolwiek legitymację do wypowiadania się na takie tematy, jakie się wypowiadają.

#ukraina
Pobierz niezdiagnozowany - A pamiętacie jak się cały tag boży ukraiński nabrał na akcje z Wys...
źródło: comment_1662701520tKQMOIwY5y2g4J7u3nWoOx.jpg
  • 111
@niezdiagnozowany: smiejesz sie z wysoy wezy podczas gdy ukraincy potrzebuja bohaterstwa. Chyba ze kibicujesz rosji, to zbijanie morali jest na miejscu ;)
To samo bylo z reduta ordona, Ordon wcale tam nie zginal. Ale niepojete byloby demontowanie tego mitu w tak waznych dla nas historicznych czasach.
@piotrkowski007: kibicujesz Rosji xD? A co to jest jakiś mecz piłkarski? Myślałem, że tak jak sobie siedzimy tu na tagu, to powinniśmy dążyć do prawdy i sobie dyskutować, ale no tak widzę, że Ty to postrzegasz jako mecz piłkarski, wojnę, spoko xD.

Swoją drogą nie wiem co ma wspieranie jednej czy drugiej strony konfliktu do usprawiedliwienia tego, że sieje się fejki? W dzisiejszych czasach, przy takim dostępie informacji to jest trochę
@nom_om:

ale ja nie mam i nie miałem zamiaru z tobą dyskutować xD

Przyszedłem tutaj pojechać ci ad personam.

To świadczy tylko i wyłącznie o Tobie i Twoich standardach.

Mam głęboko w poważaniu co tam sobie biadolisz.


A to ciekawe. Masz głęboko w poważaniu, ale jak sam zauważyłeś, przyszedłeś tutaj stworzyłeś dwa komentarze i poświęciłeś na to czas. Całkiem dużo jak na to, że masz to gdzieś ( ͡° ͜
@niezdiagnozowany spoko za max 2 lata wykopelikany będą patrzyli na to co piszesz zupełnie inaczej. Będzie to samo co z covidem, jak pisałeś "ej #!$%@?, zaczekajcie, pomyślmy" to chciałeś zabić babcie i nie wierzyłeś w naukę i szczepionki xD

Teraz jak nie płyniesz z nurtem narracji jesteś onucą.

Wykopki lubią być manipulowani, poddawani emocjom, uwielbiają błędy poznawcze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niezdiagnozowany: mam całkiem dużo czasu dzisiaj i mogę go marnować.

To świadczy tylko i wyłącznie o Tobie i Twoich standardach.


No cóż, twoja opinia o mojej osobie mnie nie interesuje ¯\_(ツ)_/¯
Aha no i każdy, co protestuje przeciwko wysokim cenom energii w Czechach to faszysta i komunista ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@niezdiagnozowany: Bo te debile (na czele z tobą) nie potrafią logicznie skojarzyć "DLACZEGO DROŻYZNA". Ale ja ci podpowiem, to nie dlatego że sankcje. To dlatego że fiutin #!$%@?ł się na Ukrainę. Mam nadzieję że pomogłem.
@piro111: Tylko, że nikt nie twierdzi, że puszczanie fejków przez stronę ukraińską jest złe, bo tak jak pisałeś - trwa wojna informacyjna. Bardziej bawi, że wykopki łykają to z przyjemnością i jeszcze są z tego dumni. Śmieją się z tępych orków na Pikabu, snujących opowieści o planach zajęcia Ukrainy przez Polskę, a sami robią dokładnie to samo xD

Taki obraz ich:
Pobierz stanleymorison - @piro111: Tylko, że nikt nie twierdzi, że puszczanie fejków przez st...
źródło: comment_1662712770Kxuy8XjWd3L8wi6eHyAhpl.jpg
@niezdiagnozowany: Wszystko, jest dokładnie tak jak miało być. Rosja dostaje w #!$%@?, obrońcy wyspy węży faktycznie posiedzieli to co mieli powiedzieć, a ze nie zdążyli zgłosić ze zostali pojmani No cóż xD gdyby to miał być wał to by nie było sprostowania od samego prezydenta. Propaganda jest ważna, bardzo ważna i potrzebna, ale tutaj widzimy w pełni realna, a nie zmyślona jak u was towarzyszu. Jeszcze kilka miesięcy max, może nawet