Wpis z mikrobloga

A pamiętacie jak się cały tag boży ukraiński nabrał na akcje z Wyspą Węży? Co się okazało, że ta garstka pograniczników, to się poddała, a nie tak jak wykopki prawily i przekazywały dalej fejk njusa, walczyła i zginęła xD.

Tag boży ukraiński to jest coś w rodzaju odpowiednika pikabu, najtwardszego elektoratu PiS albo Julek z Twittera. Oblężona twierdzą, Wy tylko znacie prawdę, nie dacie się oszukać, Rosja tak słaba, że przegrała już wojnę, ale tak mocna, że może nas zaatakować przecież uważają nas za swoją strefę wpływów, bo Putin tak powiedział, który jest tak słaby, że nic nie może, ale tak mocny, że jego słowa sprawiają, że z dnia na dzień opuszczamy NATO.

Aha no i każdy, co protestuje przeciwko wysokim cenom energii w Czechach to faszysta i komunista ( ͡° ͜ʖ ͡°).

No i jeszcze tag ma swoich guru. Trojce Święta. Zelenskiego, który jest nieomylnym Bogiem i jak bredził bzdury na początku wojny, próbując wmanewrowac w NATO w bezpośrednia wojnę z Rosją, to wykopki uszami klaskały no i no i pozostała Trójce Święta zawodowych siewców paniki, sprzedawców książkę - Bartosiaka i Zychowicza, którzy przepracowali słownie 0 dni, w poważnych instytucjach i dzięki czemu mieliby jakakolwiek legitymację do wypowiadania się na takie tematy, jakie się wypowiadają.

#ukraina
niezdiagnozowany - A pamiętacie jak się cały tag boży ukraiński nabrał na akcje z Wys...

źródło: comment_1662701520tKQMOIwY5y2g4J7u3nWoOx.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
sam ma to zrobić to tego nie robi.


@niezdiagnozowany: hahahaha, czyli co, kazałeś mi się przedstawić, a ja tego nie zrobiłem???? :-D nawet nie czytam dalej, jak do tej pory nie pomogłem, to już nie pomogę CI wyjść z tego kryzysu :-)
  • Odpowiedz
@megawonsz9: człowieku to Ty mi kazałeś się przedstawić, a jak przyszło co do czego i poprosiłem, żebyś zastosował się do tego samego i sam to zrobił, to podkuliles ogon i zacząłeś się wykręcać.

Sam zarzucasz mi pisanie anonimowo, ale jak przychodzi co do czego, to sam chcesz z tej anonimowości korzystac, odmawiając tego prawa innym. To w czystym wydaniu hipokryzja to co robisz.

No i taka dyskusja jest z Tobą ;).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@niezdiagnozowany: chłop udzielający się w #famemma śmieje się z rzekomej naiwności ludzi. Mi to wystarczy jako pokaz twojej inteligencji
I chyba ci się plyta zacięła, bo w 3 dni #!$%@?łeś z 10 postów o Ukrainie i swoich "przemyśleniach"
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Proste pytanie - dziwisz się Ukraińcom, że chcieli wciągnąć NATO do wojny po swojej stronie? Poważnie?
Poza tym Julia Davis na Twitterze niemal codziennie wrzuca fragmenty nagrań z głównych programów emitowanych przez ruskie media i wg nich Rosja już od 3 miesięcy walczy faktycznie z całym NATO. NATO doradcza broń, wywiad, oficerowie NATO wydają rozkazy w sztabach, kontraktorzy NATO obsługują wszystkie bardziej zaawansowane systemy uzbrojenia itd itd.
Dokładnie to mówili
  • Odpowiedz
@nom_om: ooo, na testach IQ sprawdza się to czy ktoś ogląda fame MMA i po tym się stwierdza jaki ma ta osoba iloraz inteligencji? Nie wiedziałem. O jeszcze standardy ciekawe ciekawe.

A tak poza tym odniesiesz się do tematu dyskusji, czy nadal będziesz stosował triki retoryczne i argumenty ad personam? Osoba z tak wysokim ilorazem inteligencji jak Twój powinna wiedzieć, że to co właśnie robisz to podstawowy błąd logiczny w dyskusji.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: odpowiedziales calkiem na okolo. Ciekawe jakbysmy wygrali butwe w 1920 jakby generalicja zaczela mowic ze Polacy w sumie #!$%@? rbia, jest zalamanie, Ordon nie zginal na reducie i Mickiewiczowi sie #!$%@?, ogolnie to realnie niech patrza na sytuacje a nie podniecaja sie malymi zwyciestwami
  • Odpowiedz