Wpis z mikrobloga

Kolejna granicą groteski przekroczona:
OSP w Bargłówce dostała torbę ratowniczą. Sprzęt ufundowała Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, a przyjechał wręczyć poseł. Najpierw wygłosił okolicznościowe przemówienie, a na koniec kazał wszystkim stanąć do pamiątkowego zdjęcia
https://mobile.twitter.com/Stumbras997/status/1567578442652155904
#bekazpisu #polska #ciekawostki #osp #neuropa
robert5502 - Kolejna granicą groteski przekroczona:
OSP w Bargłówce dostała torbę ra...

źródło: comment_1662699828a8HvKyr4MEScUwD7mh7kYS.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@robert5502: dla nich właśnie to jest #!$%@? sukces, zakup jakiejś gównianej torby, ci ludzie nigdy niczego konkretnego nie zrobili, nie zbudowali, szczycą się, że otwierają kolejną kładkę za kasę podatników, otwierają kolejny dworzec, drogę... tylko to nie jest #!$%@? ICH zasługa #!$%@? matołów. Mierni ludzie u władzy od początku istnienia tego #!$%@?łego padołu zwanym Polską
  • Odpowiedz
ile warta taka torba z zawartością? Może to solidny prezent? Myślę tylko głośno bo nie wiem


@Kambiodolor2137: ok 4,5-5k, dla małej jednostki może to być dużo, ale nie ma co robić z tego nie wiadomo jakiego wydarzenia. Wiadomo, tu o coś innego chodzi
  • Odpowiedz
@robert5502: Jakbym miał jakąkolwiek władzę, to prawnie zakazałbym tych wszystkich "otwarć", przecięcia wstęg itp. Jak to widzę, to mam ochotę im w mordę napluć.

W Bochni, w Małopolsce wybudowali drogę dość istotną dla mieszkańców i o dziwo udało się to zrobić 2 tygodnie przed czasem, wszystko było gotowe. Władze jej nie otworzyła, bo czekała na oficjalne "otwarcie" z władzami z województwa i jakimś politykiem. Nastał dzień otwarcia, to przyjechali i tylko
  • Odpowiedz
@robert5502: żeby to płatki kwiatów, dla pana (p)osła Zielińskiego policjanci z Augustowa cieli kartony na confetti, żeby na jego przyjazd zrzucić je z helikoptera: https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21096977,w-augustowie-na-wiceministra-spadlo-morze-konfetti-tysiace.html
Ponadto non stop stał przed jego domem patrol policji: https://wiadomosci.wp.pl/patrol-od-trzech-lat-chroni-dom-jaroslawa-zielinskiego-zaskakujace-tlumaczenie-policji-6317136877586561a Policja miała wymówkę, że pilnują DK8, jako, że to droga do granicy z Litwą i jest to obszar zagrożony przemytem. Dziwne, że efektywnym rozwiązaniem było ustawienie stałego patrolu akurat przed domem (p)osła Zielińskiego
Blokował rozbudowę lotniska
  • Odpowiedz
@Serghio @robert5502: U mnie w mieście wybudowali nową siedzibę KRUS, działała od zeszłej jesieni, można było normalnie w niej wszystko załatwiać. Ale oficjalne i uroczyste otwarcie było dopiero teraz na wiosnę, jak zniknęły wszystkie obostrzenia - oczywiście zaproszona sama śmietanka, poseł, ksiądz itp ( ͡° ͜ʖ ͡°) i też pamiątkowe zdjęcia, przemówienia
  • Odpowiedz
@cichanos:
Z pierwszego zdjęcia wynika, że torba jest pusta, bo pełnej by tak nie utrzymał. Więc wartość podarunku, kupionego za pieniądze podatników, to około 500-1500 zł, czyli organizacja fety mogła więcej kosztować.
  • Odpowiedz