Wpis z mikrobloga

@Przyczlapa: mam w pracy szura. Dosłownie każda jedna rzecz to spisek.
Covid, wojna, inflacja, ceny gazu. Jak powiedzą X powoduje Y to on musi wierzyć w tego odwrotność.

Chciałbym zobaczyć alternatywną rzeczywistość w której rządy mówią że np covid to macie mieć #!$%@? i niczego się nie bać a szczepionek żadnych nie będą robić. Ile z obecnych szurów szerzyłoby wtedy informacje o tym jak covid jest zabójczy a elity chcą szczepień
  • Odpowiedz
@Kantar: mam takiego szura w pracy. Syryjczyk co przed wojna uciekł, kocha Baszara Al Asada ale nie wróci do swojego kraju. Za to z ciepłego kochającego socjal kraju opowiada o tym jak to Ukraińcy tworzyli covida w swoich biolabs i dlatego ruscy dobrze że zaatakowali, a w ogóle to Rosja osaczona jest + CIA chce zniszczyć Syrię ale Rosja ratuje. Głowa mała..
  • Odpowiedz
@Kantar: Tez mam taka znajoma, psiapsi mojej rozowej... Wierzy w plaska ziemie i takie inne bzdury.
Jak chcesz bo dzis sie z nia widzimy to ja zagadam co ona (w sumei nie ona ale jej liderzy) mysli o smierci Ellzbietki xd. Wtedy dam znac.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Kantar: Brzmi jak teść mojego bracika. Gość przeszedł covida bardzo ciężko, ale po wyzdrowieniu "covid nie istnieje, to spisek". I tak że wszystkim.
  • Odpowiedz
@Xemioza
@Werdna
@ffrankowski
@Tagnk
@kantar
Wołam plusujących ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc tak, wierzyła w to, że mogła być Jaszczurem czyli Reptilianem. Jednak jak nie zyje to znaczy, że jest smiertelna i jednak nie była jedną z tych osób, co chcą przejąc władzę na świecie i depopulować świat.
Natomiast jak jej pokazywaliśmy zdjęcia z Krety, bo z różową byliśmy tam na wakacjach i jak widziała jakieś duże topory
  • Odpowiedz
@Xemioza pismo Święte i interpretacja po swojemu ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º).

Ale tak serio to jak z nią się normalnie rozmawia o normalnych rzeczach to jest ok. Człowiek jak człowiek z normalnymi problemami i sprawami. Ale jak się tak mocniej wkręci w te swoje tematy to dramat ()
  • Odpowiedz