Wpis z mikrobloga

Wygląda na to, że Ukraińcy zajęli Bałakiję i powoli podchodzą pod Krupiańsk, co znaczy że niedługo Izium zostanie częściowo odcięte ( ͡º ͜ʖ͡º) najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że Rosjanie dobrze wiedzieli o tym, że Ukraińcy prowadzą koncentrację na przyczółku #!$%@? - nawet w ostatnim raporcie o tym pisałem, że Wagnerowcy i inne rosyjskie kanały zauważyły tę ukraińską koncentrację i obawiali się że Ukraińcy uderzą na Bałakije i na Krupiańsk. I co w tej sytuacji zrobili Rosjanie? Całkowicie nic. ( ͡º ͜ʖ͡º) Po zdjęciach i filmikach, wygląda na to że Rosjanie są całkowicie nieprzygotowani do odparcia uderzenia na tym odcinku. Bareja by tego nie wymyślił. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak to mówi pewien youtuber - super. Kciuk dla ZSU. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mam tylko lekki niedosyt, że ukraińska kontrofensywa rozpoczęła się jak właśnie jestem na urlopie i nie mogę tego śledzić "na żywo". ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ukraina #lagunacontent
JanLaguna - Wygląda na to, że Ukraińcy zajęli Bałakiję i powoli podchodzą pod Krupiań...

źródło: comment_16626471769cJlm8PFIzW7PwXSmFKEKP.jpg

Pobierz
  • 18
Zastanawiam się jak wygląda koniec takiej wojny. To przecież nie działa tak, że Ukraina zdobywa jakaś flagę i koniec. Rosja może prowadzić operacje specjalna w teorii w nieskończoność.


@Lukasq: No nawet w teorii nie bardzo. To nie USA, ani nawet ZSRR - gospodarka im nie pozwoli. Do tego każdy miesiąc operacji specjalnej to kolejni martwi rosjanie i kolejne pogarszanie się sytuacji ekonomicznej. Nawet Putin musi brać pod uwagę nastroje społeczne oraz,
@Lukasq może to zaskakiwać ale oni są aż tak głupi, wystarczy prześledzić działania wojenne Rosji od XIX wieku aby zobaczyć jakie porażki oni odnosili xD w rosji dalej jest tak samo jak widać xD
@mszto: Ale ja wiem, że mieli wiele porażek i życzę im serdecznie aby ta była największa ze wszystkich. Po prostu aż się nadziwić nie mogę, że mając takie zasoby i takie możliwości tak bardzo spierniczyli. Komuna to jednak nieudany system.
mając takie zasoby i takie możliwości tak bardzo spierniczyli


@Lukasq: Obecna Rosja to jest cień ZSRR, biedny kraj z niewyobrażalną skalą korupcji, niemal całkowicie uzależniony od importu z Zachodu. Tylko broń atomowa trzyma ich na powierzchni.