Wpis z mikrobloga

@sorek:

może sporo - nie korzysta z tego póki państwo działa dobrze, a w porównaniu - działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. ona jest mniej lewacka niż "prawacki" rząd PiSu :)


K---a Sorek, przecież oni dopiero co krula nie chcieli wpuścić do Anglii. Powszechna tolerancja dla LGBT, o wiele bardziej laicka niż Polska, rozbudowany system socjalny. Co ty tu wypierasz się teraz xD. Rozdwojenie jaźni, czy
  • Odpowiedz
@Mikka: to ze cały kraj działa nie znaczy że pojedyncze jego elementy są w 100% normalne. Ogarnij rzeczywistość. Mówię że ten kraj w całości jest bardziej prawacki niż Polska, a nie że nie ma lewicowych elementów które go psują.
  • Odpowiedz
całości jest bardziej prawacki niż Polska, a nie że nie ma lewicowych elementów które go psują.


@sorek: xDDDDDDDDDDD Korwiniści to jedna pocieszne zaklinacze rzeczywistości. Aż mi wstyd że sam kiedyś byłem kucem. Twoi guru konserwy nie są wpuszczani do kraju, bo pewnie zbyt prawacki był xDDDDDD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OnKujajor91: nawet skrajny idiota może czasem powiedzieć coś pożytecznego. co by nie mówić, jako młody człowiek to od niego usłyszałem np. "rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy", że tylko pompuje kasę z kieszeni do kieszeni, po drodze część marnując i kradnąc.

pewnie w jakimś momencie życia sam bym do tego doszedł, ale z drugiej strony mamy w Polsce mnóstwo wyborców w różnym wieku, którzy do dziś cieszą mordy, że rząd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OnKujajor91: tylko nie udostepniaj teraz wypowiedzi innego polityka. Promowanie jakiegokolwiek polityka to zbrodnia. Politycy to klamcy i zjeby z natury powinienes byc krytyczny do kszdego z nich i wybierac tegp najlepszego w wyborsch (nawet jesli to bedzie korwin).
  • Odpowiedz