Wpis z mikrobloga

Nissan Qashqai - za i przeciw? Co podobnego w tej bryle i wysokości podwozia brać pod uwagę?
Zależy mi na dużej pojemności bagażnika (możliwe łatwe składanie tylnej kanapy i wysokości, bo czasami zapuszczam się do lasu albo w jakieś polne łąki i moje Punto często gdzieś zahacza) #motoryzacja #samochody
  • 7
@Ranger Coś podobnego to Kadjar, w sumie to ta sama płyta podłogowa. Składanie kanapy banalne, z bagażnika, pociągasz za klamkę i leży.

1.3 tce to poprawiona konstrukcja względem 1.2 tce który palił olej. Właściwie to całkiem inny silnik wspólny z Mercedesem. Mi pali między 7 a 8 litrów na setę.
@N3biros: multimedia tragedia (już nawet r-link który nie jest najlepszy bije ten badziew wkładany w q2 na głowę).
System bezkluczykowy w nq2 to jakiś zart - auto samo się nie zamyka, wnętrze tez brzydkie takie japońskie.

Oczywiście ten najnowszy quasquai to inny temat tylko raz że trudno go porównywać z kadjarem bo dopiero nadchodzący Austral będzie rywalem q3 a po drugie silniki w tym nowym q3 to zart - oglądałem trochę