Wpis z mikrobloga

Mam problem, kupiłem interfejs audio Audient ID4 i pojawił się problem, podłączyłem, wszystko śmiga jak powinno, słucham muzyki wpinając do niego słuchawki, tylko że w pewnych momentach jest delikatne trzeszczenie dźwięku w tle, które mi przeszkadza. Słychać taki szelest sporadycznie jak by małe skwierczenie w dźwięku, wręcz jak by było w muzyce.

Wydaje mi się, że na pewno nie jest to problem z samym interfejsem, mimo że problem występuje przy słuchaniu poprzez niego, ale w zeszłym roku też miałem problem z trzaskami jakimiś, nagrywałem wokal i w śladach fragmentaryczne szelesty, przy odsłuchać też były szelesty jakieś, jakoś to udało się rozwiązać, problem ustał, ale powrócił jak tylko kupiłem interfejs i nie wiem czy problem jest po stronie Windowsa czy czego, mam ustawioną wysoką wydajność zawsze więc całkowicie już nie wiem.

Dodam, że jak podłączyłem interfejs do laptopa siostry, bez żadnego kombinowania, instalowania czegokolwiek, to działa jak powinien i owy dźwięk się nie pojawia.

#komputery #homerecording #informatyka #audio #dzwiek #windows #problem #technologia
  • 2
  • Odpowiedz