Wpis z mikrobloga

Cholibka, tam mały chochlik się wkradł, nie doszacowałam frycowego przy nadpłatach, to pewnie wyszło 16k, ganz egal prawdę mówiąc.

Swoją drogą ciekawe, że niektórym wykopkom żyłka pękła.

No dobrze, dobrze. Dzisiaj o tym, co odpowiadamy na "czemu tak chcecie, żeby stópki rosły, czemuuu, pewnie u mamy mieszkacie!".

Wielki Architekcie......
Zdejmowanie kasy z rynku, wyciąganie jej z kieszeni kredyciarzy (często gęsto tych z czasów degeneracji, kredyty brane za psi zbój w 2017, 2019, nie wspominając o cyrku covidowym 2020-2021).

"Nie będzie kabaretu, będzie chór."
Nie będzie barbera, będzie fryzjer.
Nie będzie "car detailingu", będzie myjnia.
Nie będzie Dominikany, będzie Bułgaria.
Nie będzie aygo, czy yarisa dla Żonki w leasingu konsumenckim za psi wuj.
Nie będzie miliona odlewek, będą trzy flakony jak Wielki Architekt przykazał.
Nie będzie 26 zegarków (znam takiego), będą dwa, a porządne.

Zresztą w jakim kraju jak nie w nadwiślańskim (może nie niemieckie, ale też nie birmańskie zarobki, przy tym masowy wypływ gotówki na dobra zagraniczne, perfumy, zegarki, samochody, elektronikę i setki innych) powinno się żyć w 2022 tak, jakby był 2017?

Oczywiscie to od strony osób fizycznych, planktonu.

Niestety u przedsiębiorców sytuacja ma się gorzej, ale gospodarka raz na dekadę powinna zwymiotować, a do tego: czy są nam potrzebne żabki na każdym rogu? Kredyt był tani to jakoś to było.

Czas na "sprawdzam".

Tak, jasne, inflacja ma charakter globalny, jest dramat na rynku energii, ch*j Putin nie pomaga, ale....
Ale #!$%@? życia ponad stan zawsze na plus.
Należało powiedzieć sprawdzam i klepnąć te 7%.
Tu już praktycznie nikt nie sapie o dużo więcej oprócz trolli (powinno się fakt wystąpienia wakacji kredytowych skorygować o 0.5, 0.75 punktu, in progress by Mr Glapcio).

Siódemeczka dwa lata, a później powrót na piątęczkę po wsze czasy.

Gradient, kierunek jest znany. Dalsze cięcie popytu. Trzeba to powiedzieć wprost: było bajlando. Samotne dziewczynki (mentalnie, nie chcę urazić siebie i innych kobiet - wbrew wykopkom wciąż jest wiele rozsądnych w tym kraju) od excela 5k netto UoP brały dobro zagraniczne (wypływ gotówki, dramat) jakim są samochody w leasingi konsumenckie.
To było normalne? Nie było.

Wszystkiego dobrego, pokój z Wami i rypać życie ponad stan.

Dobry zwyczaj jak najmniej pożyczaj!

#nieruchomosci #finanse
  • 15
@Sovelissek: Przejrzałem kilka Twoich ostatnich wpisów na mirko, słuchaj, nie jest dobrze. Serio, wygląda na to, że musisz szybko iść do psychiatry, jak Mirasy wyzej napisały.

Jeśli Twój mąż istnieje to pokaż mu swoje wpisy, jeśli Cię kocha to jeszcze w tym tygodniu będziesz u lekarza.

Z fartem i mam nadzieję że Ci się nie pogorszy
@Sovelissek: wychodzi na to, że #!$%@? od 1 do 1 żyjąc w szopie jest git, bo nie daj Boże ludzie robią coś dla wygody, wtedy już życie ponad stan, bo trzeba żyć jak robak przecież.