Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@zloty_wkret: miałem iphona i raz że wg mnie w porównaniu do flagowca, nawet średniej półki z androidem to szajs. Bo ui w androidzie znacznie fajniejszy, to i telefon więcej może. Apki na ios są tak biedne, jak na jakimś chińczyku bez usług Google. Ok, jak ktoś jedzie na tych popularnych to spoko. Jednak sproboj czegoś niszowego to tam nic nie ma takiego
@kaitek666:

widzicie procent baterii na belce


Gdzie, bo chy a nie u mnie w 15.6.1 XD jest tylko po rozwinięciu górnej belki. A ogólnie to nie wiem na #!$%@? się wszyscy sracie o telefony. Kilka razy miałem coś na androidzie i kilka razy na iOS, #!$%@? całkiem XD To chyba taki pojedynek #!$%@? typu Audi szaleje, a BMW rdzewieje
No dokładnie beka z lamusow co wydają kilka k euro na roleksa xD


@Rustyyyy: genialne porównanie, rolex czyli ponadczasowy produkt luksusowy, trzymający wartość albo na niej zyskujący vs iphone który po kilku latach jest gorszy od nowych produktów a po max kilkunastu jest do wyrzucenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale jak się rzuca "podludźmi" to czego oczekiwać
@woda_saguaro ja u siebie mam z sentymentu na androidzie win10 launcher. I moj telefon wyglada jak lumia jakas. Najprzyjemniej mi się uzywalo jesli chodzi o kafelki i ogolna wygode. xD

Serio gdyby lumia 950 miala messengera, apki bankowe, bateria by sie nie nagrzewala i padala szybko to bym pewnie do dzis uzywal. Aparat do dzis kozak.