Wpis z mikrobloga

Uwaga, Wykopowicze!

Mamy pierwsze objawy szajby po podniesieniu stóp procentowych @Krupier

Poniżej screen. Przecież będąc kredyciarzem lepiej udawać, że stopy procentowe nie istnieją, a już na pewno nie mają wpływu na ratę kredytu xD

Czy jest już jakaś nazwa na tą kredyciarską chorobę? Sporo kredyciarzy już weszło w ten stan?

#kredythipoteczny #kredyt #inwestycje #mieszkanie #rpp
#gospodarka
francoisinho - Uwaga, Wykopowicze!

Mamy pierwsze objawy szajby po podniesieniu stó...

źródło: comment_1662568475V9wY5ofuAv9dVemT4X4Vi2.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
Jednocześnie typ nie zna totalnie kodeksu cywilnego i art. 673 par. 1 xD jego zdaniem każdą umowę można wypowiedzieć w każdej chwili xD


@francoisinho: Pokaż mi jedną umowę najmu, która nie zakłada okresu wypowiedzenia
  • Odpowiedz
@PiotrFr:
"§ 3. Jeżeli czas trwania najmu jest oznaczony, zarówno wynajmujący, jak i najemca mogą wypowiedzieć najem w wypadkach określonych w umowie."
Jeśli nie ma okresu wypowiedzenia w umowie, to nie ma możliwości wypowiedzenia umowy przez właściciela nia najemcę, brawo, dzięki za przywołanie tego artykułu.

@Krupier dalej nie rozumie
  • Odpowiedz
@francoisinho: Ty to chyba nie za wiele rozumiesz, co?
Hint hint, nie podpiszesz takiej umowy, która nie zakłada zabezpieczenia się przez wynajmującego bo nikt ci takiej nie da do podpisania
  • Odpowiedz
@rimyi: tobie jak widzę faktycznie nikt nie da, ja umowy umiem sobie napisać sam( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KakaowyTaboret: inteligencja niestety też jest rzadka, większość osób to osoby mało inteligentne, więc podpisują wszystko, co się im podsunie, czy to umowa najmu czy kredytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PiotrFr: super, że powtórzyłeś treść artykułu, który zacytowałem wcześniej. Widzę niestety, że
  • Odpowiedz
@francoisinho Podsumujmy typowa umowę najmu wg Ciebie

Na kilka lat
Wzrost czynszu obciąża właściciela nieruchomości a nie wynajmującego
Nie ma możliwości wypowiedzenia umowy
Stawka takiego wynajmu jest rynkowa lub
  • Odpowiedz
@rimyi: wystarczyły dwa twoje wpisy i już wiadomo, że inteligentny to ty nie jesteś, no nic, wracaj do klepania biedy

@KakaowyTaboret: a gdzie ja pisałem, jaka umowa jest typowa, a jaka nie? Potwierdzasz po raz kolejny, że czytanie ze zrozumieniem jest ci obce ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@francoisinho: Mówi to typ, który 10 minut po pokazaniu się komentarza musiał zrobić screena i obśmiać innego typa tylko dlatego, że śmiał śmieć nie wyśmiewać kredyciarzy, ajj spadkowicze to tylko kolejna iteracja czarmanderów
  • Odpowiedz