Wpis z mikrobloga

W jakim sensie? W ogóle nie rozumiem, o co tu chodzi, że czarna kobieta z białym gościem to źle czy jak? xD


@choochoomotherfucker: chodzi o to że promuje body positive czyli żeby nie zwracać uwagi na wygląd u ludzi, a tym samym jej chłopak to niezły chadzior widać że ćwiczy na siłowni i oczywiście wyższy od niej. Ona sama jest gruba, a jej chłopak całkiem przypadkiem to chad po względem
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: jak była młoda i chciała się wybić to Top Model, teraz już się tak nie chce no to cyk, kochajmy siebie takie jak jesteśmy

Czasem mam jakieś dziwne myśli, że całe body positive to dziwna walka z młodszymi, ladniejszymi i szczuplejszymi, podpuszczanie konkurencji

Oczywiście do pewnego stopnia ruch ma sens. Ale nie w obecnym wydaniu

Takie- no, może ja starałam się być szczupła i zadbana, ale to literalnie był
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Nie, ale nie mówić też o bodypositiv.
To tak jakby powiedzieć, że każda kobieta powinna mieć płacone tyle samo, co mężczyzna, ale akurat w mojej firmie będę im płacić mniej.

Bodypositive to idealny przykład virtue signalingu (jak w sumie wiele zachowań kobiet). To, że coś powiemy, nie sprawi, że świat będzie jakkolwiek lepszy, jeżeli nasze slowa są oderwane od rzeczywistości. Rośnie jedynie wtedy nasze zakłamanie.
  • Odpowiedz
@Positano1: jakby to nie ma zadnego zwiazku xd w body positive chodzi o nie jeb**iu po grubszych, doslownie, a wy sobie dorabiacie teorie, teraz kazdy kto bedzie za brakiem hejtu w strone grubszych, musi od razu byc z kims takim, czy o co wam chodzi?
  • Odpowiedz
ulanym


Ależ mi się podoba to wyparcie.
1/3 chłopów w Polsce wolna.
Praktycznie wolne różowe są tylko z wyboru.
Jak popatrzysz na większość chłopów którzy pchają wózki to wyglądają jakby byli w 10 miesiącu ciąży.
Mnóstwo chłopaków którzy dobrze zarabiają, mają swoje mieszkanie/dom, latają na siłkę, rower, basen, biegają, chodzą po górach mają zerowe zainteresowanie różowych. A nawet jak chodzą na randki to nic z nich nie wynika bo albo się nie
  • Odpowiedz