Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim ślubowym swirom i poje**m xD #slubodpierwszegowejrzenia odcinek PLEJEROWY, więc kto nie chce niech omija, bo nadchodzi mój wysryw.

TVN w tej edycji poleciał widze grubo xD dał psychologa, który ma problem do matek z dzieśmi, a uczestniczką jest matka z dzieckiem xD teraz na szybkości gościa szybko wycinali, bo kobiet dotknęły wywody tego pana. Nie czytałam jego wszystkich przemyśleń, tylko to co było na pudlu xD i w sumie troche szkoda ze go wywalili xD po jego tonie wypowiedzi wydaje mi się że to mógł być jeden z nas, wykopek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do uczestników, mamy tu mieszankę do której zupełnie nie pasuje ta dupa z dzieckiem (Marta) i nie chodzi tu o to dziecko, tylko zajeżdża od niej jakąś patologią, wygląda jak żywcem wyjęta z dam i wieśniaczek xD widać że szuka betabankomatu, zobaczymy czy kolejne odcinki potwierdzą moją tezę. A jak nie szuka bankomatu, to pewnie coś chce ugrać na współpracach jak czyngis chan reklamująca dresy.

Moją uwagę przykuł też behapowiec Pdżemek, który wygląda na takiego atencjusza jak Wojtek Janik Ofiszjal xD

Cygan też dobry xD ten co pracuje za niemiecką granicą. Teksty typu "ja to jestem skromny i wstydliwy", ale widać że też chce się pokazać na wsi, jaką to bestią nie jeździ xDDD

Ta typiarka Marta lat 38, nie wiem jak ona, ale ta blondyna w doklejanych rzęsach co jej towarzyszyła w odcinku, wygląda na rządną uwagi jak siostra bulionera.

Reszta uczestników na tle tych wyżej wypada blado i są niezauważalni. Mówię wam jak widzę te typy. Imion nie będzie bo jeszcze nie pamiętam. Robiłam sobie troche notatki jak oglądałam, no ale xDDD

Justyna lat 31 ta od rękodzieła xD będzie pewnie z tym tirowcem z dużym czołem. Jakoś mi pasują razem, na ten moment.

Marta lat 31/32 (ta karynka z dzieckiem) dostanie cygana, ale tu tej pewności nie mam, cygan pasuje mi tez do tej Marty 38.

Marta 38 dostanie behapowca.

I teraz moi drodzy wejdźcie sobie na fanpage ślubu na fb, jak karyny mają ból dupy, że w programie bierze udział matka z dzieckiem xD Tymczasem ja znikam pracować dalej, wybaczcie że napisałam chaotycznie ale nie moge zebrać myśli, bo co chwile ktoś coś chce


Jak znajde chwile "przelece" wasze wpisy i się do nich ustosunkuję () uwielbiam to robić xDD
  • 43
@shnitzel: Mam zupełnie inne typy: matka Rysia z diskopolowcem, bhpowiec z Justyną i Marta 38 z gościem od Zygzaka McQueen. Zgadzam się totalnie z komentarzem odnośnie babki z dzieckiem - bije od niej jakiś dziwny vibe, do tego te tatuaże, wydaje się średnio zadbana, a zwykle jak ktoś idzie do tv czy nawet na zwykłą randkę, to próbuje się pokazać od najlepszej strony. Tu zupełnie tego nie widać.
@miki4ever: Oglądałam w pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°) wybaczcie i nie biczujcie. Następnym razem obejrzę w domu już. Poprzedni sezon cały obejrzałam w pracy i było git. Teraz ciężko ciagle ktos przeszkadza