Wpis z mikrobloga

Ej w ogóle tymi #hempshot itp można się normalnie najarać wypijając załóżmy pół buteleczki na raz?
W ogóle ma to porównanie do wiadra? Przetestował bym sobie to ostatnio.
Kiedyś przeczytałem że to takie legalne jaranie i działa coś jak #edibles
Strasznie mnie to ciekawi czy to kopie.
#wykopjointclub
  • 31
@fiddle: 0, słownie: zero, nic. Tego hemp gowna jak i cbd kiedyś spróbowałem. I tez nic. Porównanie do trawy mam bo wiadomo, ze było palone panie aspirancie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gzyro: O amber Gold tez pisali ze działa ( ) to działa w jedna stronę, napełnia kabzę tym co sprzedają xD
@Megawonsz_dziewienc: Ja i aspirant, toś mi pojechał. Tak się pytam bo cała butelka tych prawilnych shotów w wersji strong to wywala z kapci. Tam jest ztcp koło 40mg THC, a teraz nie wiem czy nie więcej. To całkiem spora ilość.
@Gzyro: to teraz mi nie uwierzysz jeszcze bardziej jak Ci powiem, ze wycierałem smołe z wiadra w zwykłą trawe i wciskałem kit typowi, ze to czarny afgan juz pomieszany z tytoniem xD
@Gzyro: Zależy czy na codzień korzystasz z konopi bogatych w thc i czy masz wyrobioną tolerancję.
Jeśli nie, to zalecam ostrożność, bo czy greenout czy hempshot, potrafi zmieść z tego świata (na szczęście tylko w przenośni) i teleportować do alternatywnej rzeczywistości. Więc spróbuj kieliszek jak do wódki - 25-30ml. A jeśli po 1,5h nic się nie dzieje, to kolejny. Ewentualnie kup sobie greenout w wersji light - to śmiało można całe.