Wpis z mikrobloga

@hansoloxd: A teraz wyobraźmy sobie odwrotny artykuł:

„Moja żona jest gruba. Nie wiem, jak zmusić ją do odchudzania [LIST]
Jej wygląd zaczął mnie po prostu obrzydzać — pisze do nas w swoim liście pan Adam, który nie może pogodzić się z tym, że jego żona w ciągu kilku lat stała się otyłą kobietą. Przestało jej zależeć na wyglądzie, ale i na zdrowiu. Pan Adam nie wie, jak z nią rozmawiać i
Jeśli zastanawiasz się DLACZEGO promują brzydotę, to odpowiedź jest prosta:
Walka z tradycyjnym modelem społecznym, gdzie jest ściśle określony i powszechnie akceptowany KANON (de facto też normy) urody.
Tymczasem w nowym bolszewiźmie walka z prawdą, pięknem i dobrem prowadzona jest na wielu frontach i przy użyciu proletariatu zastępczego: murzynów, gejów, kobiety, teraz grubasów...

A że w swoim zakłamaniu osiągają wyżyny, to akurat nic nadzwyczajnego - jaki odbiorca taka treść.
@hansoloxd: te portale dla kobiet, tak samo jak ich magazyny i tak samo jak kiedy baby się spotykają i trajkoczą mają 2 zadania: utwierdzać się w przekonaniu, że są piękne, dobre, wspaniałe i 'masz rację kochana' a to te inne to #!$%@?, a inni to chamy. I drugie jak piszą o cudzych dramatach, zdradach - życie cudzym życiem, bo jej jest nudne.

Tak samo jak trajkotanie, nie ma to na celu