Wpis z mikrobloga

@mefka: A jakie ćwiczenia? Jak dla mnie to można i 20 tys kroków robić, ale dopóki nie robisz czegoś co zwiększa tętno i powoduje, że się pocisz, to jest to żaden wysiłek. To co napisałaś to nie jest na pewno wysoki wysiłek, a może nawet nie średni.
  • Odpowiedz
@mefka: to zależy też od kalkulatora, bo mimo wykorzystywania takich samych wzorów, każdy kalkulator trochę inaczej traktuje aktywność fizyczną. 25 minut skakanki i 13 tys. kroków to nie są jakieś bardzo intensywne ćwiczenia, nie wiem, z jakiego kalkulatora korzystasz, ale daj sobie Sedentary albo jakieś Light czy coś takiego, zobacz co Ci wyjdzie i ewentualnie potem sobie sama reguluj w zależności od tego, jak będziesz się czuła. Ja zawsze ustawiam sobie
  • Odpowiedz
@mefka: A co to ma za znaczenie jak intensywny to jest wysiłek? Przecież to zależy bardzo mocno od tego w jakiej ktoś jest formie i jak bardzo jest przyzwyczajony do danej aktywności. Ale na pewno ani skakanka ani chodzenie to nie jest intensywny wysiłek. Jak byś robiła każdy skok z podwójnym obrotem, albo szła normalnym tempem ale po schodach do góry przez te 13 tys kroków, to może wtedy :) Kalkulator
  • Odpowiedz
@4833478: 800 kcal to dużo jak dla mnie, bo forma słaba, obecnie redukuję, tak dieta to podstawa, potrzebne mi to było do obliczenia w kalkulatorze zapotrzebowania kcal
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mefka: rozumiem, ale to kwestia kondycji ;) rób to regularnie, a za pół roku/rok nawet nie poczujesz takiego wysiłku
  • Odpowiedz