Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę z anonimowych bo tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy to normalne w związku, że dziewczyna przegląda wam telefon i czyta wiadomości na mesendżerz? Mam taki problem, że co wyjdę z pokoju czy coś to ją przyłapuję na tym. Powiedziałem jej, że nie szanuje mojej prywatności. Różowa od razu z ryjem, że nie powinniśmy mieć tajemnic xd i ciągle tak robi, plus robi gównoburzę, jak zauważy coś nie tak, np. w rozmowie z jakimś kumplem. #!$%@? mnie to ostro i powiedziałem, że jak jeszcze raz tak zrobi to się pożegnamy i od razu awantura w domu i wielki foch.

To nie jest bait jak coś, a PIN do komórki mi się nie chciał do tej pory zmieniać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63173608ca8dcba1dc1b9886
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 61
  • Odpowiedz
Op zapomniałem hasła: Tu OP tylko zapomniałem hasla( ͡° ͜ʖ ͡°) ta historia to nie bait niestety.
Dla różowej to pierwszy tak poważny związek, mieszkamy że sobą od paru miesięcy. Niestety ma chyba złe wzorce z domu (matka się rozwiodła z ojcem bo ją zdradzał) i ma paranoję. Oczywiście swojego telefonu nie pokazała jak ją przyłapałem na grzebaniu w moim i powiedziałem, że jak ona przegląda mój
  • Odpowiedz
Zgnityniebieskipasek: @moll: Tak, a co chodzi? Jak widać na moim przykładzie raz na jakiś czas taka mała kontrola nic nie znaczy, a może zapobiec kłótni czy rozstania, a co jak Twój niebieski wysyła pytongi różowym, a Ty nie wzruszona jak niewinnie obok Ciebie leży jego sprzęt zbrodni (czyt smartfon)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Zgnityniebieskipasek - znaczy, bo bez tej kontroli nie ufasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co jak... Nie mam zamiaru na ten temat teoretyzować i fantazjować. M.in. dlatego że znam go na tyle, by móc dalej ufać, że tego nie robi. I nigdy nie dał mi powodu do tego, bym w niego zwątpiła

To raczej zasadza się na tym że Ty nie jesteś pewny swojej partnerki
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 2/10 bo dopisałem
1:jak ją nakryjesz ze znowu to robi.. to bierzesz jej telefon
2:każesz odblokować
3:czytasz jej messingera
4: #!$%@? się do każdego imienia męskiego które ma zapisane nawet jak to jest brat czy ojciec
5:każesz jej usunąć wszystkie męskie kontakty bo jesteś zazdrosny, nawet do ojca ( ͡
  • Odpowiedz
Zgnityniebieskipasek: @moll: Pudło, nie trafiłaś. Absolutnie nie nam problemu z zaufaniem swojej partnerce, wtedy przypadkiem trafiłem na dowody jej niewierności, bo się zapomniała wylogować także niech to posłuży wam jako przestroga i bądźcie uważni, bo przezorny zawsze ubezpieczony
( ͡° ͜ʖ ͡°) mała kontrola nie zaszkodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: >Oczywiście swojego telefonu nie pokazała jak ją przyłapałem na grzebaniu w moim i powiedziałem, że jak ona przegląda mój to ma pokazać z kim ona pisze i co.

Oczywiście jest to niedopuszczalne i na taki układ nie możesz się godzić,nie dawaj się tak OPie. Zwłaszcza, skoro piszesz:

Dla różowej to pierwszy tak poważny związek
  • Odpowiedz
@eugeniusz_geniusz: ej, na hasło, że np. ktoś kogoś bije, nie odpowiada się pytaniem „a Ty ją bijesz?”. Wzajemność działania nie sprawia, że te zachowania stają się mniej patusiarskie. Nie grzebie się w czyimś telefonie i tyle.
  • Odpowiedz
Zgnityniebieskipasek: @moll: Wlaśnie o to chodzi, bo przez przypadek dowiedzialem się, ze mi różowa rogi przyprawia także uczcie się wykopki na moim przykładzie i od czasu do czasu sprawdzajcje swoje partnerki, bo różnie w życiu bywa Ty niby @moll: dałabyś sobie rękę uciąć za swojego chłopa i ufasz mu bezgranicznie gdzie już błąd popelniasz: ufając bezgranicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Zgnityniebieskipasek - no nie, bo teraz chcesz przypadek konstytuować do stałej praktyki, więc to jest tak, że gdybyś na ten przypadek nie trafił, to nie widziałbym jakiejkolwiek potrzeby kontroli. Ty się nadziałeś i teraz wszyscy mają taką miarę przykładać do swoich partnerów i raz na jakiś czas kontrolnie robić im przegląd.

Chociaż informujesz swoją partnerkę o takim procederze, czy czekasz na awanturę o zaufaniu w związku jak już Cię
  • Odpowiedz
Zgnityniebieskipasek: @moll: Jak już mnie nakryje, to powiem "przecież jesteśmy w związku i nie mamy przed sobą tajemnic, a poza tym musiałem skorzystać z Twojego telefonu, bo mój coś ostatnio szwankuje i szukałem rozwiązania usterki w sieci"
( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież sama wcześniej powiedziałaś, że byś sama dawala swój telefon partnerowi "bo nie masz nic do ukrycia", a teraz sugerujesz, że byś z tego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Zgnityniebieskipasek - bo czym innym jest to, że ja mu dam, więc o tym wiem, a czym innym, gdy on to robi jak złodziej, czając się aż wyjdę z pokoju. Niech nawet przy mnie przejrzy sobie cały, ale to przy mnie - jawnie, a nie grzebiąc w moich rzeczach za moimi plecami. Jeśli nie dostrzegasz różnicy, to masz problem xD
  • Odpowiedz