Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę z anonimowych bo tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy to normalne w związku, że dziewczyna przegląda wam telefon i czyta wiadomości na mesendżerz? Mam taki problem, że co wyjdę z pokoju czy coś to ją przyłapuję na tym. Powiedziałem jej, że nie szanuje mojej prywatności. Różowa od razu z ryjem, że nie powinniśmy mieć tajemnic xd i ciągle tak robi, plus robi gównoburzę, jak zauważy coś nie tak, np. w rozmowie z jakimś kumplem. #!$%@? mnie to ostro i powiedziałem, że jak jeszcze raz tak zrobi to się pożegnamy i od razu awantura w domu i wielki foch.

To nie jest bait jak coś, a PIN do komórki mi się nie chciał do tej pory zmieniać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63173608ca8dcba1dc1b9886
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 61
  • Odpowiedz
Zgnityniebieskipasek: @moll: Ale w Twoim przykladzie można by stwierdzić, że manipulujesz. Celowo dajesz mu swój telefon w swojej obecności by zataić fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo mogłaś wcześniej usunąć/zgrać dowody Twojej zdrady na inny sprzęt
( ͡° ͜ʖ ͡°) tak to ja też mogę. Podsumowując jeśli przy takiej kontroli wywołasz kłótnie, lub zaczniesz panikować i nie pozwolisz sobie sprawdzić, to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Zgnityniebieskipasek - to inaczej - niech chwyci za ten telefon gdy JA jestem w pomieszczeniu. Niech to zrobi patrząc mi w oczy. Poza tym co mogę usunąć, jeśli poprosi żebym mu dała telefon w tym momencie? Przecież to nie jak zapowiadana z miesięcznym wyprzedzeniem kontrola sanepidu w restauracji, żeby zdążyć się do niej przygotować xD Jeśli zaczęłabym panicznie coś usuwać - wtedy ma podstawy do podejrzeń, ale jeśli po
  • Odpowiedz
Zgnityniebieskipasek: @moll: No nie zrozumialaś mnie moja droga
( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze mogłaś przewidzieć tego typu sytuacje i regularnie kasować/zgrywać na inny sprzęt dowód swojej niewierności, więc sprawdzenie czasem sprzętu swojego partneta, to nie manipulacja z prewensją tylko zwykła kontrola dla spokoju ducha. Lepiej sprawdzić i spokojnie zasnąć, niż mieć 5 metrowe rogi na głowie i dowiedzieć się o wszystkim od osoby trzeciej
(
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Zgnityniebieskipasek - skoro mogłam przewidzieć optując jednocześnie za jawnością, to mogłam przewidzieć pokątne myszkowanie i robić dokładnie to samo. W takim układzie co Ci daje "zwykła kontrola", skoro jest ona nieskuteczna, bo kontrolowany sam działa prewencyjnie na swoją "korzyść" i tak kasując lub ukrywając dowody swojej niewierności? W ten sposób Twoje złodziejskie myszkowanie to usypianie własnej czujności, bo sprawdzone i pora na CSa ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Zgnityniebieskipasek - ja nie usuwam, bo nie mam czego xD podałam Ci tylko przykład, że Twoja kontrola to iluzja, bo ktoś może sam się kontrolować bardziej.

Takim programem jesteś coś w stanie odzyskać tylko z nienadpisanych segmentów pamięci. Szach mat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Zgnityniebieskipasek - nic nie usuwam, bo nie zdradzam, więc nie mam z czego się tłumaczyć. Za to Ty będziesz się tłumaczył z przyłapania na inwigilacji i wtedy będzie kwas i manipulacja, bo "skoro nie masz nic do ukrycia, to co Ci przeszkadza, że grzebię w twoich prywatnych rzeczach kochanie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Zgnityniebieskipasek - skąd będzie wiedziała? powiesz jej: kochanie, jestem paranoidalnym typem, więc nie zdziw się, że raz na jakiś czas możesz przypadkiem zdybać mnie przetrzepującego Twój telefon zaraz po tym, jak na chwilę wyszłaś z pokoju i go zostawiłaś bez nadzoru? xD W zasadzie to byłoby uczciwe postawienie sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Zgnityniebieskipasek - że Cię zdradza? ( ͡° ͜ʖ ͡°) w fajna farsę chcesz się bawić

TO rozczarowanie - te zawiedzione nadzieje, gdy kolejny pseudointelektualista nie potrafi w język polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zgnityniebieskipasek: @moll: Literówka mordeczko ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak, domyśliłaby się, że mnie zdradza i ja o tym wiem. Sorry kobieto, ale ciężko zachowywać się naturalnie tak jakby nic się nie stało ze świadomością, że Cie partner zdradził
¯_(ツ)/¯ no chyba, że Ty potrafisz udawać, że wszystko ok ¯_(ツ)
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Zgnityniebieskipasek - tylko po co te szarady - domyśliłaby się, że wiesz i CO? Bo nie wygląda na to, że poza "maltretowaniem" jej świadomością, że wiesz zrobiłbyś coś więcej. Z dumą obnosiłbyś swój status świadomego rogacza w tym układzie xD
  • Odpowiedz