Wpis z mikrobloga

@francuskie: miałem ostatnio przez tydzień 508sw... nigdy więcej, ten samochód to pomyłka/tragedia/koszmar/porażka.

Najbardziej podobało mi się jak na wąskiej drodze bez namalowanych pasów, wyłączony asystent pasa ruchu ciągle usiłował mnie zabić wyrywając kierownice z rąk... piękna sprawa.
@tussipect że co robił? Jeżdżę 2 lata nim i bzdury jakieś gadasz. Po pierwsze, nie widząc pasa nie będzie korygował toru jazdy bo jak? Po drugie, jak trzymasz kierownicę to system odpuszcza korekcję toru. Wyrywając kierownicę z rąk - komedia. 5 lat masz?


@koters: dostałem nową (15kkm) 508sw jako zastępczy, do mnie do domu dojeżdza się 2km dość wąską drogą taką 1,5pasa ruchu, po wyłączeniu tego asystenta on dalej szukał linii
@tussipect mam asystenta i jedyne na co mogę narzekać to korygowanie mnie jak się wychylę żeby zobaczyć czy mogę wyprzedzić.
Na wąskiej drodze łapie obie strony, lewym pokrętłem ustawiasz na "jazda" i widzisz linie. Skoro z jednej odbijał to i z drugiej by odbijał, więc dalej twierdzę że jakieś bzdury gadasz, tym bardziej z wyłączonym asystentem. To siła skrętu nie była kosmiczna czy wyrywał kierownicę z rąk?;)
Co do ogólnej oceny auta
@tussipect mam asystenta i jedyne na co mogę narzekać to korygowanie mnie jak się wychylę żeby zobaczyć czy mogę wyprzedzić.

Na wąskiej drodze łapie obie strony, lewym pokrętłem ustawiasz na "jazda" i widzisz linie. Skoro z jednej odbijał to i z drugiej by odbijał, więc dalej twierdzę że jakieś bzdury gadasz, tym bardziej z wyłączonym asystentem. To siła skrętu nie była kosmiczna czy wyrywał kierownicę z rąk?;)

Co do ogólnej oceny auta
@tussipect: @koters: widzę, że mity o elektronicznych asystentach rosną jak kiedyś, że elektryczne szyby odcinają głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@size: ja tam na mitach się nie znam, ale po styczności z tym konkretnym wynalazkiem to moja sympatia do francuskiej motoryzacji została nadszarpnięta.
@tussipect: oj nosek rośnie. Jeżdżę od 3 lat 508sw i chyba max 3 razy miałem sytuację że auto "zgubiło" pas


@Marczeslaw: zapytam krótko: czy ja tu prowadzę polemikę z debilami? dostałem samochód na tydzień, męczyłem się z nim niemiłosiernie, napisałem co się odwalało a jeden pajac z drugim wiedzą lepiej ode mnie co mnie spotkało... no kuźwa cyrk.
To jakiś mechanizm wyparcia?! macie to cudo i jesteście z niego zadowoleni?
@tussipect: nie, ja po prostu twierdzę że kłamiesz/ wyolbrzymiasz. Na pewno KAŻDY Peugeot każdego modelu z tym asystentem pasa ruchu chce zabić swojego użytkownika i jest globalny spisek to tuszujący.

Uważaj bo ciebie też dopadną jeśli nie usuniesz wpisów xD


@Marczeslaw: życzę zdrówka i wszystkiego dobrego
@tussipect kolego skoro Cię kierownicą uwierała to chyba Ty jak kamaza trzymasz:) jeżdżę 2 lata, NIGDY nie odbijał na żadnym skrawku asfaltu studzience czy pęknięciu na ulicy. Bzdury gadasz i tyle.
@tussipect kolego skoro Cię kierownicą uwierała to chyba Ty jak kamaza trzymasz:) jeżdżę 2 lata, NIGDY nie odbijał na żadnym skrawku asfaltu studzience czy pęknięciu na ulicy. Bzdury gadasz i tyle.


@koters: to jest naprawdę fascynujące, ale ok, to zróby tak:
kładziemy po 20k na stole, zorganizuje ten samochód, przejedziemy wspólnie odcinek i jak wyjdzie że nie odbija to wysiadasz z 40k a jak wyjdzie że odbija ja wysiadam z 40k.
@tussipect: ja chętnie ale jeśli udowodnisz, że asystent usiłuje cię zabić (jak to pisałeś na początku) a nie że kierownica lekko odbije (czyli jak powinno być w każdym asystencie).


@size: hahhhahaha aaa to teraz już jednak zdarza się że autko samo sobie skręci? xD kuźwa nie mogę xD zaraz dorzucisz kolejny warunek że usiłuje mnie zabić nożem lub przekopać ? xD

bo rozumiem że jak samochód sam odbija na drzewo