Wpis z mikrobloga

Elo Mirasy z #dolnyslask i okolice, nie chcecie może (albo ktoś z Waszych znajomych) sprzedać autka?

Rozglądam się po różnych portalach z ogłoszeniami i po okolicy, to czemu by nie spytać na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potrzebuję autka do miasta:
- tak do 20 tysięcy, ale jestem w stanie nieco nagiąć ten limit,
- przebieg do 200k, jw.
- raczej nie interesuje mnie autko starsze niż 15 lat, choć niczego nie wykluczam,
- sprawna klimatyzacja i działające gniazdo zapalniczki (cobym mógł sobie podłączyć transmiter) to mus xD,
- najlepiej hatchback, bo będę jeździł głównie po mieście, ale nie wykluczam innych typów nadwozia,
- mimo wszystko nie rozglądam się za pojazdami typowo miejskimi z małymi silnikami, raz na jakiś czas jestem w dłuższej trasie i nie chciałbym mieć problemów z wyprzedzeniem tira na autostradzie.

#wroclaw #legnica #jeleniagora #samochody #motoryzacja #otomoto #kupujzwykopem
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podczepię się pod temat, bo sam niedługo będę się rozglądać za podobnym samochodem i jestem ciekaw co wykopowicze polecają w tej cenie
  • Odpowiedz
@Psychopathy_Red: za jakieś 4-6 miesięcy mój ojciec będzie miał na sprzedaż zajebiście dobrze utrzymaną Mazde 3, 2 generacji, ale patrząc jak teraz rosną ceny, to raczej przekroczy Twój budżet
  • Odpowiedz
@Psychopathy_Red: Jak chcesz mieć bezawaryjny samochód to szukaj zadbanej Corolii E12 z klimatyzacją. Sam mam takie drugie auto, które ma już 20 lat i nie mam z nią żadnych problemów - auto do miasta idealne. Ewentualnie celuj w Toyote Yaris. Najnowsze roczniki E12 mają właśnie 15 lat. Tylko celuj w benzyne.
  • Odpowiedz
@Psychopathy_Red: Rok temu sprzedałem Rapida za 20k, może to jest kierunek dla Ciebie. W wersji liftback ma spory bagażnik, nie jest to demon prękości, ale wyprzedzać się da, koszty eksploatacji niziutkie. Wiadomo, aj waj nie ma, ale możesz strzelić jakiegoś 10-latka z niskim przebiegiem w miarę. Mój miał chyba 90K.
  • Odpowiedz