Wpis z mikrobloga

@micomak co zrobisz z zaoszczędzonym czasem pisząc skrótami, których rozszyfrować mi sie nawet nie chce?
Toc ameba jesteś. Nie masz pojęcia ile i ukraincy i polacy na początku wojny wozili fajek i spirytusu wykorzystując sytuacje. Na melinach kupujesz obecnie wagonami. Jak jeszcze pół roku temu był problem ze spirytusem tak dzisiaj kupisz dowolną ilość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zarzutkkake: xd ameba to ty jesteś, bo ja mam co robić z zaoszczędzonym czasem a ty widzę, wykorzystujesz go chodząc po melinach. sklej wary i nie belkocz... xd
moim zdaniem należy ich stawiać na równi ze strażakami na pierwszym miejscu zawodów z największym zaufaniem społecznym


@Winden: Spokojnie, myślisz, że tam nikt w łapę nie bierze i nie przymyka oka na przemyt?( ͡º ͜ʖ͡º)
@Aquamen:

Właśnie dobrą robotę odwalają


Jak ktoś przekraczał granicę ukraińsko - polską osobówką, to #!$%@? nigdy nie napisze, że SG odwala dobrą robotę, bo to są #!$%@? opieszałe LENIE w stosunku do osobówek, niezależnie od tego, kto nimi podróżuje. Tak samo mają #!$%@? na każdego i są bezczelni w swoim podejściu do pracy.

I tak, przed lutym 2022 było tak samo. To nie kwestia "dokładnego sprawdzania". xD

Jak podobnie wygląda sytuacja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@BayzedMan:

Polscy granicznicy leza na dupie i jeszcze bezczelnie redukuja liczbe ciazarowek do odprawy o polowe tego co ukraincy proponuja, to co sie dziwic.

O widzę ukry z SBU już sobie wynalazły narrację.

To ja proponuję - jak wam sięnie podoba, to zamawiajcie wszystko od swoich mentalnych braci ze wschodu, dzikusy.
A nie jeszcze macie czelność żądać osłabienia kontroli na granicy z tym waszym brudnym #!$%@?.