Wpis z mikrobloga

@Aquamen: @Winden: W waszym świecie to pewnie tak wygląda, że ciężarówki stoją, bo celnicy je przeszukują. Nie. Na naszej granicy to wygląda tak, że celnik sprawdza auto 2-3 minuty (jak jest dużo bagaży to 5), a potem zabiera dokumenty i idzie do budki na 10 minut. Co on robi z polskimi dokumentami 10 minut? Przepisuje? Koloruje? Uczy się na pamięć? Przecież ma wszystko w systemie!
Oni po prostu muszą powoli
Właśnie dobrą robotę odwalają bo nie sprawdzają po łebkach, Ukraina to teraz taki Afganistan i oprócz faj czy spirytusu mafię szmuglować będą broń więc niech ich tam trzepią chłopaki dalej jak najdokładniej


@Aquamen: W porzadku, tylko wine za to onuce takie jak wyzej zwalaja na ukraincow a co oni moga z tym zrobic, nawet ich protesty nie sa wysluchiwane. xD
Tak bo Ukraińce są ikoną dobrej organizacji. Proszę Cię chyba nigdy z nimi nie pracowałeś (bo ja miałem taką możliwość na statku) gdzie większość była z Ukrainie i nigdy nigdy wiecej


@Caracas: Najwyrazniej sa, skoro nie maja problemu wpuszczac ciezarowek do siebie. xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Tak bo Ukraińce są ikoną dobrej organizacji. Proszę Cię chyba nigdy z nimi nie pracowałeś (bo ja miałem taką możliwość na statku) gdzie większość była z Ukrainie i nigdy nigdy wiecej


@Caracas: Najwyrazniej sa, skoro nie maja problemu wpuszczac ciezarowek do siebie. xD

@BayzedMan: przestań sie już ośmieszać i stawiać Ukraine za przykład dla naśladowania dla całego świata, rzygać sie chce od czytania tego wybielania Ukrainy w każdym temacie przez