Wpis z mikrobloga

Siema murki, zepsuł mi się ten bydlak w łazience ( ͡º ͜ʖ͡º) muszę kupić nowy, wymiar to nie problem bo ma 550x1216 wiec łatwo znaleźć podobny producent ENIX, ale mam problem żeby znaleźć informacje o podłączeniu na stronach sklepu. I teraz zgupiałem czy każdy kaloryfer mozna podłaczyc zasilanie lewa góra spływ prawy dół, czy mus być do tego predefiniowany dany model? #kaloryfer #majsterkowanie #dom #remontujzwykopem #remont
Pobierz PonuryMruk - Siema murki, zepsuł mi się ten bydlak w łazience ( ͡º ͜ʖ͡º) muszę kupić ...
źródło: comment_1662390453tY6BLRdr8m7x1Q4Lii7B6M.jpg
  • 9
@PonuryMruk: idź do jakiegoś kibelmarketu i obejrzyj łazienkowe dowolne grzejniki - one mają korki we wszystkich 4 rogach, możesz podłączyć jak chcesz. Tylko po prostu przezbrajasz korki i odpowietrzenie na tą stronę, która ci pasuje.

Tylko naprawdę niektóre (przeważnie wydziwiane kształty itp) mają nietypowe podłączenie "wszystko na dole" przez specjalną baterię wejścia i wyjśćia (tak jakby koncentryczną - że do środka wchodzi rurka długa, którą zasilanie idzie do góry wewnątrz grzejnika,
Pobierz hrumque - @PonuryMruk: idź do jakiegoś kibelmarketu i obejrzyj łazienkowe dowolne grz...
źródło: comment_1662396208CkEa0AlTQa0ZLIdJGBjf3w.jpg
@PonuryMruk: Ej mam takie dwa na sprzedaż jak coś :D Nówki nierozpakowane, deweloper dał do łazienki ale zmieniliśmy na inne.
Enix Aster A-512 500x1216 BIAŁY 9016 BŁYSZCZĄCY Grzejnik łazienkowy drabinkowy. Wartość ok 800zł nowy, spokojnie za pół ceny oddam. Żona zdaje się też je wystawiła na olx czy gdzieś tam.
Mam też dwa zawory z końcówkami TECE i głowice do tego ale tobie nie podejdą.