Wpis z mikrobloga

Jeśli ogrzewają sklep prądem, to i tak włączą te lodówki, bo koniec końców one grzeją ¯\_(ツ)_/¯ chociaż z drugiej strony ciężko po sklepikarzach oczekiwać takiej wiedzy.
  • Odpowiedz
Mogliby zostawić jedną włączoną i kasować 50gr. więcej za zimny napój. Pewnie popyt by był.


@4833478: dokladnie, ja nie kupuje coca coli czy innych napojow na teraz ( poza woda) jezeli sa cieple. W jakims kraju sie spotkalem z tym ze z lodowki bylo drozsze...
  • Odpowiedz
@OsraneMajtyXD: ciekawe co na to przedstawiciel coca-coli dostarczającej sklepowi lodówek na określonych warunkach( ͡° ͜ʖ ͡°) u mnie w lokalnej sieciówce wyłączone były lodówki od grupy żywiec. Nie pomogły prośby personelu o włączenie w środku lata lodówki, mimo, że obsługa uzupełniała jej zawartość na bierząco. Poszło zgłoszenie do żywca i za dwa dni lodówka chodziła na pełnych obrotach( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OsraneMajtyXD: W związku z wyłączeniem lodówek chłodzących z przykrością informuje że od dnia 01/09/2022 będę kupował pyszne zimne energole w sklepie obok do odwołania, nara frajerzy
  • Odpowiedz
@Atx0937: A co przydało by się więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy polskiej kulturze technicznej wiele nie trzeba do tragedii


@Rustyyyy: Oj skończ z tą ojkofobia, w poslce mamy cały czas czynny reaktor doświadczalny i jakoś wszystko działa.
  • Odpowiedz
Wolnomyśliciele z doktoratem z fizyki atomowej są przeciwko to ja też jestem przeciwko

No chyba, że to jednak te same mentalne wieśniaki, które naczytały się, że promieniowanie 5G powoduje raka, a elektrownia atomowa to literalnie Czarnobyl, a przy okazji COVID to spisek rządu światowego


@niochland: Rządzący PO i PiS nie zbudowali elektrowni atomowych, bo to szury od 5G i covid.

Wiadomo, covid już 10 lat temu był, że ani PO ani PiS elektrowni wybudować
  • Odpowiedz