Wpis z mikrobloga

Typowe zainteresowania p0lki:
- imprezy,
- karuzela chadow,
- jak zalegalizować stały pobyt partnera z Afryki/Turcji,
- alimenty,
- czy mam prawo do majątku chłopaka,
- jak wkręcić faceta w dziecko,
- tiktok, instagram, facebook, snapchat, tinder,
- plotki z psiapsi,
- jak zostać druga Kim Kardashian,
- gdzie szukać swojego Christiana Greya,
- jak zapewnić poczuciu winy u faceta,
- jak sprawić by facet miał łatkę przemocowca

Typowe zainteresowania faceta:
- kariera
- awans zawodowy - negocjacje, zmiana firmy, własny biznes, a może przebranżowienie
- optymalizacja wydatków
- optymalizacja podatkowa
- nowe technologie
- inwestycje - jakie są instrumenty i jak z nich korzystać kiedy ma się zgromadzony kapitał
- marzenia - jak sukcesywnie je spełniać
- rodzina - jak zbudować szczęśliwą rodzinę i zapewnić jej byt
- dzieci - jak spędzać czas z dziećmi i wpływać na ich rozwój
- żona - jak drobne rzeczy potrafią umilić wspólny czas
- DIY - po prostu zrób to sam
- spokój i relaks
- polityka i kraj - bo trzeba wiedzieć co w tym #!$%@?łku piszczy

No, myślę że trafnie wypunktowałem zainteresowania dwóch grup.

Nie żeby złośliwie, ale no...polotu u p0lek nie ma...

I pamiętać trzeba, że o taką p0lkę to trzeba walczyć!

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #blackpill #redpill #oswiadczenie #przemyslenia #takaprawda
  • 25
@caalkiem_nowe03: no wiesz, tak szczerze to dla mnie są dwie grupy - Polki i p0lki.

Tak samo jak są ludzie i "ludzie".

Myślę, że jednak warto podkreślać że wszelkie te...hmm...plucie na kobiety, to jednak odnosi się do tej jednej grupy - czyli do p0lek.

Chociaż nie przeczę, że są dzbany które plują jadem dosłownie na każdą istotę z cyckami i brzoskwinką między nogami, bo ślepo wrzucają wszystkie kobiety do jednego wora...
@serniczek_z_rodzynkami: No chyba nie xD

Wbrew pozorom niektórych tagowiczow kobiety też mają wiele zainteresowań, są ambitne i pracowite.
Fakt, że oprócz tego są prymitywne (jak ogólnie ludzie), płytkie, cyniczne, podłe i zakłamane do granic możliwości, to druga sprawa.
Zresztą fakt, że takie są też nie jest wadą. Wartości takie jak honor, sprawiedliwość i miłość nie mają odzwierciedlenia w dzisiejszym świecie, a kobiety są po prostu do tego przystosowane.
@Eteres: dlatego napisałem w komentarzu poprzedzającym wpis, że mamy Polki i p0lki.

Nie neguję tego, że kobiety potrafią być, a nawet ba! część z nich jest ambitna i pracowita.
Że mają wysoki poziom moralności, lojalności, itd.

Ale wpis jednak odnosi się do tej patologicznej części.

No chyba, że któraś czuje się p0lką i skrzeczy że tak nie jest - to nie mam pytań wtedy. xD

@oskar_oskarewicz: dałbym z gimnazjalistami, ale