Wpis z mikrobloga

Ostatni odczyt inflacji to 16.1%. Najniższa rata hipoteczna na pół miliona złotych to 3496 zł na 30 lat.

Przy założeniu, że inflacja na tym poziomie utrzyma się przez cały okres kredytowania realna wartość ostatniej raty wyniesie... 18.06 zł.

Jeśli założymy inflację na średniorocznym poziomie 5%, co jest zdecydowanie bardziej realne wartość ostatniej raty to 750.39 zł.

  • 214
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@francoisinho

Nie uważam że jest 0 jedynkowe i nawet totalmoney i mBank o których pisałem też tak twierdza. Uważam jednak opierając się np na expander że kredyty z 20 procentowym wkładem własnym były w 2020 tańsze od wynajmu ¯_(ツ)

Od dawna mówię że biorę kredyt na 20 procent ¯_(ツ)
  • Odpowiedz
@Krupier: tak się skompromitowałem, że nawet nie wiem, że umowa najmu na czas określony nie ma ustawowych terminów wypowiedzenia xD?

A czekaj, wróć... xD

Serio, zanim po raz kolejny #!$%@? się na ryj to poczytaj w jakiś prostych źródłach o czym w ogóle piszesz xD

@KakaowyTaboret: no to jak wszystko jest zero-jedynkowe to wystarczy przyjąć milion bzdurnych założeń i wyjdzie, że każdy kredyt jest tańszy, bo kredyt z
  • Odpowiedz
tak się skompromitowałem, że nawet nie wiem, że umowa najmu na czas określony nie ma ustawowych terminów wypowiedzenia xD?


@francoisinho: skompromitowałeś się wszystkim, dosłownie wszystkim o czym pisałeś.

Zdajesz sobie w ogóle sprawę z tego, że nie przedstawiłeś NIC na poparcie swoich tez? Do tej pory nie ma screenów tych mitycznych ogłoszeń tańszych niż kredyt.

Czytanie przepisów może też odpuść bo widzę, że i tu średnio ci idzie zrozumienie ich.
  • Odpowiedz
@francoisinho: BTW, na czarno poleciałeś za swój rynsztokowy język patusa, nie za twoje wysrywy same w sobie. Naucz się kultury to wrócimy do rozmowy bo ja już nie mam ochoty się zniżać do twojego poziomu.
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: to zależy, jakie są warunku ich kredytu i jakie byłyby warunki ich najmu, a ty z góry przyjmujesz założenia pod tezę i twierdzisz, że ni #!$%@?, musi być tak i tak

@Krupier: język patusa przyjąłem pod rozmówcę, czyli patusa. Pierwsze pytanie o stopy procentowe? #!$%@?łeś się na ryj. Kwestia wypowiedzenia umowy na czas określony? Na ryj.

Kompromituj się dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@francoisinho: XDDDD

#!$%@?, ty nawet zakres słów masz ograniczony, co chwila jak tylko ja coś napiszę to zaraz piszesz to samo. XD

https://www.wykop.pl/wpis/67479681/#comment-239801631 tutaj jako pierwszy użyłeś języka patusów (na lekką docinkę odnośnie spędzania nocy przymknę oko) i od tego momentu ja niestety musiałem zniżyć się do twojego poziomu ponieważ wyznaję prostą zasadę - jak Kuba bogu tak bóg Kubie. Skoro ty zaczynasz z obrażaniem to nie będę dłużny, w końcu muszę się dostosować do poziomu rozmówcy w tym przypadku sięgającego
  • Odpowiedz
to zależy, jakie są warunku ich kredytu i jakie byłyby warunki ich najmu, a ty z góry przyjmujesz założenia pod tezę i twierdzisz, że ni #!$%@?, musi być tak i tak


@francoisinho:

Znowu kłamiesz tak jak z tym, że usuwam wpisy ¯\(ツ)_/¯ albo z tym, ze pracuje fizycznie, albo ze jestem zakredytowany pod korek, albo ze koszt kredytu wzrosnal mi o 100%. Tych kłamstw
  • Odpowiedz
@Krupier: skompromitowałeś się już na dwóch prostych pytaniach, o stopy procentowe i okres wypowiedzenia, więc już po prostu mi szkoda czasu na dyskusję z amebą twojego pokroju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KakaowyTaboret: widać, że mania prześladowcza bycia okłamywanym łączy wszystkich kredyciarzy xD no nic, pewnie wam nawciskali kitu przy podpisaniu umowy, której nawet nie czytaliście, bo ze zrozumieniem to nawet czytać nie umiecie, stąd
  • Odpowiedz
widać, że mania prześladowcza bycia okłamywanym łączy wszystkich kredyciarzy xD no nic, pewnie wam nawciskali kitu przy podpisaniu umowy, której nawet nie czytaliście, bo ze zrozumieniem to nawet czytać nie umiecie, stąd ten uraz xD


@francoisinho:
  • Odpowiedz
skompromitowałeś się już na dwóch prostych pytaniach, o stopy procentowe i okres wypowiedzenia, więc już po prostu mi szkoda czasu na dyskusję z amebą twojego pokroju ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@francoisinho: nie zrobiłem tego przegrywie. Ty wręcz przeciwnie. Mało tego, orają cię nawet w założonych przez ciebie wątkach. XDDD

Przypominam, że do teraz od kilku dni nie potrafisz dostarczyć kilku prostych screenów na potwierdzenie swoich urojonych
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: "Szaleństwem jest robić ciągle te same rzeczy i oczekiwać innych rezultatów", dlatego szkoda mi czasu na ponowne tłumaczenie ci, jak działa gospodarka, o której nie masz pojęcia ¯_(ツ)_/¯

@Krupier: skompromitowałeś się już na dwóch prostych pytaniach, o stopy procentowe i okres wypowiedzenia, więc już po prostu mi szkoda czasu na dyskusję z amebą twojego pokroju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Załączam screen na potwierdzenie
francoisinho - @KakaowyTaboret: "Szaleństwem jest robić ciągle te same rzeczy i oczek...

źródło: comment_16626382804iLzCyROSFetGPckFAr9sX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Szaleństwem jest robić ciągle te same rzeczy i oczekiwać innych rezultatów", dlatego szkoda mi czasu na ponowne tłumaczenie ci, jak działa gospodarka, o której nie masz pojęcia ¯(ツ)


@francoisinho:

A co ma gospodarka do tego czy obecnie kredyciarze placa wiecej czy mniej w stosunku do wynajmu xD

Wszyscy klamią masz rację, przepraszam, ze uwierzylem w twoje zrodlo mylilo sie
  • Odpowiedz
o wiadomo, że nic, bo ceny najmu nie kształtują się na rynku tylko w probówce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@francoisinho:

tak ceny wynajmu się kształtują- ale skoro je znamy i znamy koszty kredytow sprzed lat to po co jeszcze wbijac sprawy gospodarcze? Tutaj nie trzeba wiedzy z gospodarki xD
  • Odpowiedz
@Krupier: przelałeś kasę, bo jesteś tumanem i tak łatwo tobą manipulować, że przynajmniej postanowiłem zrobić coś dobrego z pieniędzmi, które zbierasz na kolejną ratę.

Sceen załączony poprawnie, po raz kolejny jesteś nawet za głupi, by go otworzyć xD

@KakaowyTaboret: masz życie poza wykopem xD? Odpowiedź co
  • Odpowiedz
Wiadomo, że nic, ceny są z probówek. "Szaleństwem jest robić ciągle te same rzeczy i oczekiwać innych rezultatów" ¯_(ツ)_/¯


@francoisinho:

Kolejne Twoje zalozenie z dupy. Masz dwie wartosci- koszt wynajmu i koszty kredytow tutaj nie potrzeba wiedzy z ekonomii ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ale dobrze wiedziec, ze uwazasz ze wiekszosc kredyciarzy placi teraz za kredyt wiecej niz by placili za wynajem moze sam to sobie policz
  • Odpowiedz
przelałeś kasę, bo jesteś tumanem i tak łatwo tobą manipulować, że przynajmniej postanowiłem zrobić coś dobrego z pieniędzmi, które zbierasz na kolejną ratę.


@francoisinho: nie nie chłopczyku, to my tobą manipulujemy od kilku dni. ()

Przecież to ja zaproponowałem ci kasę. :D Chciałem dać tobie, wybrałeś cel charytatywny więc spoko, mi to wisi do kogo kasa trafiła. Skorzystałeś z mojej propozycji, miałeś dotrzymać słowa i udowodnić screenami swoje racje, miałeś przeczytać trzy akapity
  • Odpowiedz