Wpis z mikrobloga

Ostatni odczyt inflacji to 16.1%. Najniższa rata hipoteczna na pół miliona złotych to 3496 zł na 30 lat.

Przy założeniu, że inflacja na tym poziomie utrzyma się przez cały okres kredytowania realna wartość ostatniej raty wyniesie... 18.06 zł.

Jeśli założymy inflację na średniorocznym poziomie 5%, co jest zdecydowanie bardziej realne wartość ostatniej raty to 750.39 zł.

  • 214
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: no przecież to było wiadome od niemal samego początku. Ale zabawa była nawet przednia, fajnie tak dyrygować obcym człowiekiem i patrzeć jak robi wszystko pod twoje dyktando. :P
  • Odpowiedz
@Krupier: przednio było czytać, jak dostałeś proste pytanie i #!$%@?łeś się na nim na ryj xD

Pytanie: jest jakiś związek między stopami procentowymi a ratą kredytu czy nie ma żadnego?

"Wydawałoby się, że związek jakiś jest, ale nie do końca."

xD xD xD
  • Odpowiedz
@francoisinho poddałem się chce wierzyć że jesteś trollem i specjalnie wołasz do linków które przeczą twoim tezom ¯_(ツ)_/¯

Zmęczyły mnie twoje inwektywy i założenia z dupy przy jednoczesnym nie dawaniu źródeł na potwierdzenie tego co mówisz za to opieranie się na źródle które twierdzi przeciwnie. więc przyznaje Ci rację.

Myliłem się mówiąc że w tym momencie dla większości kredyciarzy kredyt jest tańszy niż wynajem. Jest odwrotnie i większość osób z kredytami
  • Odpowiedz
@francoisinho Myliłem się mówiąc że w tym momencie dla większości kredyciarzy kredyt jest tańszy niż wynajem. Jest odwrotnie i większość osób z kredytami hipotecznymi płaci obecnie więcej za kredyt niż płaciłaby za wynajem.

Masz rację i wierzę Ci chociaż gdy wolales mnie do artykułu to było tam wręcz coś przeciwnego do tego co mi mówiłeś. Wierzę bez żadnych dowodów
  • Odpowiedz
@francoisinho Masz rację i wierzę Ci chociaż gdy wolales mnie do artykułu to było tam wręcz coś przeciwnego do tego co mi mówiłeś. Wierzę bez żadnych dowodów. Masz rację. Expander kłamie MarcPol kłamie totalmoney i pastibox też. Twoje źródlo też się myli.

Masz rację
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: nie zrozumiałeś tam, to nie zrozumiesz i tutaj, szkoda mi czasu, by się powtarzać :)

@Krupier: taki jesteś odważny, że wybrałeś zablokowanie mnie, żebyś się więcej nie kompromitował, słuszny wybór... xD

...ale trochę spóźniony, odpowiedziałeś na jedno pytanie i upadek był bolesny xD
  • Odpowiedz
@francoisinho Twoje źródło twierdziło że do niedawna kredyt był zdecydowanie bardziej opłacalny niż wynajem. Zgadzam się że kłamią. #!$%@?

I się myliłem większość kredyciarzy obecnie płaci więcej za kredyt niż płaciłoby za wynajem.
  • Odpowiedz
taki jesteś odważny, że wybrałeś zablokowanie mnie, żebyś się więcej nie kompromitował, słuszny wybór... xD

...ale trochę spóźniony, odpowiedziałeś na jedno pytanie i upadek był bolesny xD


@francoisinho: ja cię mam zablokowanego od kilku dni. Przecież mówiłem, że nawet nie czytam w całości tych twoich wysrywów. Skompromitowałeś się już wystarczająco, ile można?
  • Odpowiedz