Wpis z mikrobloga

Zostałem zaproszony na kawalerski na którym ma być paintball. Nigdy nie miałem z tym styczności i chciałbym wiedzieć jak to wygląda. Ciuchy mam mieć jakieś swoje czy oni tam dają? I jak z higieną takich rzeczy? Będę się brzydził założyć jakiś zapocony mundur. Co z resztą rzeczy jak buty, spodnie, rękawiczki? Podobnie z maską bo domyślam się, że musi być. Czy te strzały bolą? Trochę poczytałem w sieci to ludzie mieli spore krwiaki/siniaki po strzale. Czy takim amatorom dają słabsze te pistolety? Czy kluczowy jest mundur który dadzą? I ostatnie pytanie jak będę lekki podpity to mogą mnie wyprosić? Paintball jest rano, a ja dzień wcześniej mam inną imprezę powiedzmy.
#paintball #kawalerski #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 12
@Vadzior: Wszyscy sa pijani, pełen luz. Jak sie brzydzisz to mozesz wziac dresik albo jakies stylowe kalesonki pod spod, ale jak organizator jest normalny, to wszystko powinno byc czyste. Jak jestes jakos wybitnie przewrazliwiony to wez sobie do odkazania jakies psikadelko na spirytusie. Strzaly bola z bliska na gołą dupę, ale przez mundur i z odleglosci to takie pac-pac. Zreszta kazdy reaguje inaczej, moją byłą wystarczylo zlapac lekko za ramie i
@extraordinary_seaman: Nie no coś pod spód swojego to wezmę. Tylko to jakaś wiocha więc się martwię trochę o higienę. Wątpię, że piorą to co osobę jak pewnie co godzinę-dwie mają nową grupę.
Mam rozumieć, że spodnie i resztę rzeczy też dają czy np. buty mam mieć swoje jakieś do zniszczenia? Rękawiczki, maska też?
@600GSX-R: Ok to z tym papierem mnie zaskoczyłeś. Trzeba będzie się oszczędzać i nie pić piwa na
@600GSX-R: Nie no wypity jakoś mocno nie będę xD nie o to chodzi. Ale np. na strzelnicy jakbym poszedł wczorajszy to pewnie byłaby afera jakby ktoś wyczuł. Dlatego dla świętego spokoju pytam jaka jest praktyka na takim paintballu. Niby zabawa ale jednak w ręce masz jakąś zabawkową broń którą krzywdę da się jednak zrobić.
@Vadzior: u mnie papieru nie bylo zadnego, chociaz moze i byl, nie pamietam, za to na pewno byly trzy skrzynki browara. Buty raczej wlasne, jakies wygodne, ale takie do zajechania raczej. Nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze.Jak wezmiesz wszystko pod spod to faktycznie moze Ci przygrzac nieco ponad norme. Rekawiczek w ogole nie pamietam, ale tez raczej nie bylo.