Wpis z mikrobloga

@moll: no tak, ma robić za debila i zmieniać siebie bo dziewczyna kiedyś gotowała z byłym XD

@artur-tyminski: po prostu ona nigdy nie będzie z tobą na serio, zawsze będzie za nim tęskniła ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mati_: dlaczego od razu wspólne gotowanie to robienie z siebie debila? Sporo lasek to lubi, więc jak ten nie chce, to ona chamsko sobie wspomina byłego.

Naprawdę, obranie marchewki czy pokrojenie papryki wykastruje OPa i nie będzie mógł na siebie spojrzeć w lustrze? Nie przesadzaj.

Kuchnia to dobre miejsce do flirtu
  • Odpowiedz
@moll: skoro się nie dotyka gotowania bo tego np. nie lubi to dlaczego miałby się dla niej zmienić? widziała jaki chłop jest a tutaj nagle chce z niego zrobić kogoś na wzór byłego, bo z tamtym było inaczej

może i to męska duma czy cokolwiek co blokuje go w kuchni - jednak takie mówienie o swoim byłym w nowej relacji jest chore xD przecież to oczywiste że przy pierwszej lepszej
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami: taaaak, bo wspólne gotowanie to to samo co opisy obrabiania pały. Gratulacje poziomu gradacji!

@mati_: a spróbował chociaż? To brzmi raczej jak nie i uj, bo on nie umie.

I następny co wyjeżdża z seksem w zamian. Wam się wszystko wokół cipy i pały w związku kręci, czy poruszacie
  • Odpowiedz
@moll: przecież to Ty odwróciłaś sytuację w taki sposób że chamsko wspomina byłego żeby nowemu coś pokazać, to dostałaś podobną sytuację w drugą stronę

nie wiem, niektórzy boją się chodzić w góry, niektórzy szybkiej jazdy samochodem a niektórzy kuchni - co w tym dziwnego?

zmienianie kogoś na siłę w tak chamski sposób jest jej winą i co byś nie napisała to mówiąc że to jego błąd robisz k---ę z logiki
  • Odpowiedz
@moll:

taaaak, bo wspólne gotowanie to to samo co opisy obrabiania pały. Gratulacje poziomu gradacji!


Jaka ty jesteś żenująca, to aż wywala poza skalę.

Typowa książkowa p0lka - wzdychanie do byłego i wspominanie jak było zajebiście jest zarezerwowane tylko dla baby.
  • Odpowiedz
@mati_: a spróbował chociaż raz? Nie chodzi o chamskie zmienianie kogoś, tylko żeby w tym związku próbować też razem nowych rzeczy. Jakby mu się nie spodobało, to zawsze miałby argument, że chciałem ale to nie dla mnie. Zupełnie inaczej wtedy wygląda stopień zaangażowania, nie uważasz?

@serniczek_z_rodzynkami: ja? To Twoje słowa

Może niech chamsko wspomina o zajebistym seksie z byłą - jak mu ssała, jakie pozycje z nią uprawiał,
  • Odpowiedz
@moll: a nie da się tego jakoś normalniej przedstawić po ludzku bez chamstwa?

no k---a, powiedzieć po prostu że chciałabym w kuchni z tobą spędzić trochę czasu zamiast wciągać w to wszystko słowa że robiła to z byłym i dlatego chce?

czemu się tak u------ś faceta a nie chamskich słów laski?
  • Odpowiedz
@moll: ty p0lka, z choinki się urwałaś?

Sama widzisz, że zachowanie tej szmuli jest chamskie, ale nie - lepiej niech facet będzie cipą i się dostosowuje.
Więc dałem ci analogiczny przykład - o który bez zdziwienia się zesrałaś i przekręcasz pod swoje typowe p0lkowe myślenie.
  • Odpowiedz
@mati_: nie wiemy czy nie próbowała wcześniej normalnie i bez chamstwa, jeśli nie to trochę z niej świnka.

Nadal, jakby dobrze zakombinował to by jeszcze mógł na blacie kuchennym coś innego pougniatać. Zero wyobraźni, serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@serniczek_z_rodzynkami: nie chodzi o bycie cipą, tylko o próbowanie rzeczy w związku i to jest akurat spoko. I nie, przykład nie jest analogiczny, tylko obrzydliwie
  • Odpowiedz
@moll: czemu uważasz że nie ma wyobraźni po tym że nie lubi przebywać w kuchni? Robisz wszystko żeby pokazać że to nie jest wina laski tylko jego - skąd w tobie tyle nienawiści do facetów?

To jest związek, wszystko się jakoś tam rozkłada, można lubić jedne rzeczy innych nie
  • Odpowiedz
@moll: nie jest przejaskrawiony xD

Jakikolwiek temat o byłym do którego się wzdycha automatycznie cie dyskwalifikuje - pakujesz się i elo, nie ma cie, to koniec.

Nowy facet to nie jest terapeuta, który ma księżniczce pomóc zapomnieć o byłym.
Albo o zgrozo, jeszcze wypracowywać sobie pożądane cechy jakie miał
  • Odpowiedz
@mati_: LOL, jakiej nienawiści do facetów? Gościu, skręcasz sobie aż za wiele xD

OP po prostu jest mało elastyczny i nawet nie próbuje wykorzystać fajnej okazji na coś nowego. Nie spodoba mu się, będzie miał spokój, bo baba nie ma argumentu. Polubi? Jeszcze lepiej bo bez zbytniego pajacowania ma co z nią robić i to ona bardziej się wysila przy robocie.

Ja tu widzę
  • Odpowiedz
@moll: ale po czym ty to wszystko stwierdzasz
w twoich oczach gość jest p---ą i jest mało elastyczny bo nie lubi kuchni - skąd wzięłaś to że nie próbował, skąd bierzesz to że z głodu zdechnie?
stworzyłaś sobie w głowie obraz gościa dzięki temu że nie czuje się komfortowo z tym że laska mówi o byłym - no k---a XD
  • Odpowiedz