Wpis z mikrobloga

WIEDZIAŁEM!

No wiedziałem, że znowu ludziom odwaliło i że znowu #urojeniaprawakoidalne dały o sobie znać. Dopiero co pisałem (jeszcze przed obejrzeniem), że biorąc pod uwagę argumenty hejterów to możemy mieć powtórkę z premiery The Last Of Us 2, gdy stado prawaków cisnęło po jednej z najlepszych gier w historii. Brawo, Bezos! Najlepiej to banuj wszystkich, którzy dają 1/10.

Nie, to nie jest póki co jakiś świetny serial. Teraz dałbym mu 6/10. Dlaczego według hejterów zasługuje na jedynkę? Czarnoskórzy aktorzy! To nie jest kopia książek Tolkiena!! Zbroja elfki wygląda biednie!!! XD

#lotr #amazom #tlou2 #amazon #seriale
  • 5
@Promilus na 1 nie zasługuje, ale na więcej niz 6 tez nie. I nie chodzi o kolory skóry, o feministki ani o odejscie od źródła. Jest po prostu nudno i bez pomysłu. Kostiumy są w wielu przypadkach żałosne i to jest fakt. Dodatkowo kategoria wiekowa niszczy to co powinno być w serialu fantasy normalką. W pierwszych dwóch odcinkach rodu smoka jest ciekawiej i mocniej. Na plus na pewno niektóre kadry i muzyka,
@Promilus: Serial sam w sobie nie zasługuje na jedynkę, ale biorąc pod uwagę, że Amazon oszukał widzów i bezczelnie ściemniał jak to nie kocha Tolkiena i chce oddać jego świat na ekrany...

...to tak, można z czystym sumieniem dać temu serialowi jedynkę. To jest dla mnie w pełni zrozumiałe.

Ja osobiście daję mu 2/10 jako adaptacja uniwersum Tolkiena i 5,5/10 jako serial, który jest totalnie "wyłączony" z książek i filmów.
@Promilus: Co do Tlou2 to jest to kwestia subiektywna, wielu fanów miało prawo uwazac to za okropną gre pod wzgledem fabularnym co skutkowało w ocenie 6/10 albo 5/10 np w moim przypadku. I urojenia nie mają tutaj nic do rzeczy jesli ktos ocenia tą gre pod wzgledem fabuły a nie hur dur bo 2 dziewczyny robią cimcirimci.