Wpis z mikrobloga

@szurszur: Ja mam ogólnie o nim złe zdanie. Wiele osób twierdzi, że w tym filmie się bronił i mówił to co chciał usłyszeć przesł#!$%@?ący ale z drugiej strony koleś już nie raz poza swoim kanałem powielał Rosyjską propagandę. Na swoim kanale unika tematu polityki ale poza nim mówił, że szanuje Putina, często mówi o zachodniej propagandzie oraz kumpluje się z innym Youtuberem który tak dobrze szerzył ruską propagandę, że zaprosili go
@DooBeeDooBee: zobaczymy, czy bald coś więcej opowie o tej sytuacji, bo równie dobrze może gadać co ruska machina chce usłyszeć, żeby nie mieć jeszcze bardziej przesrane. ja mimo że rusków nienawidzę, to na jego miejscu też bym śpiewał ich hymn i chwalił putina najgłośniej jak potrafię
Johnny FD. Był z nim w Kijowie gdy zaczęła się wojna. Po tym jak RT wyleciało z YT to nie ma oryginalnego filmu, więc mam tylko takie coś


@DooBeeDooBee: johnnyfd jest tak ruską onucą że aktualnie mieszka w kijowie i jest wolontariuszem pomagajacym odbudowywac ukraine xD

kumpluje się z innym Youtuberem który tak dobrze szerzył ruską propagandę, że zaprosili go nawet do RT


@DooBeeDooBee: RT usunelo wywiad z nim, bo
@DooBeeDooBee: johnnyFD organizował sporo zbiórek na pomoc Ukrainie, ma kumpli w obronie terytorialnej, z którymi jeździł po wyzwolonych wsiach, rozdawali jedzenie babuszkom, zwiedzali ruskie pozycję i śmiali się z okupantów, że śpią jak żule w piwnicy jakiejś szkoły podstawowej (filmy na jego YT, z okolic kwietnia)

Balda słabo znam, ale na tym filmie, wyszedł bardzo przekonująco (myślałem że będzie czytać z kartki czy coś takiego)