Wpis z mikrobloga

@Grooveer: #!$%@?, sam zorganizuję jakiś protest. Ile jeszcze ten nieudolny Vateusz z Jarem będą niszczyć Polskę. Z Morawieckim wiązałem duże nadzieje, a okazał się jedynie dobry w rozpisywaniu długu publicznego poza budżetem. Oni obaj powinni z Dudełem stanąć przed trybunałem stanu.
  • Odpowiedz
@Grooveer: XDDD protest dotyczący #!$%@? jaką robi PiS z polską gospodarką nie musi dotyczyć sankcji. Można napisać elaborat o tym co te #!$%@? uczyniły z tą krainą i nawet nie zacząć omawiać 2022 roku( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Grooveer: zapomina o jednym. Putin, jak będzie zimno da swojemu otumanionemu narodowi, #!$%@? o wielkiej rassiji, nasadzi kartoszek i kukurydzy, a na bardziej krnąbrnych wyślę Omon i może jakiś obóz. W Europie, jak z mrozu odpadnie dupsko, odpali się level: strajk i zamieszki, a w wyborach, rząd który nawet postępował słusznie, dostanie kopa i tyle z tego będzie.
  • Odpowiedz
@Jebwleb: Popieram sankcje, nie popieram udawania że można drukować kasę w nieskończoność, a potem mówić że inflacja to wina putlera


@MEKORRO: Drukowanie się skończyło, NBP ma tak wysokie stopy że więcej zdejmuje kasy z gospodarki niż do niej dostarcza.
Oczywiście jest jeszcze 13, 14, dodatek węglowy, jak ktoś będzie przeciw temu protestował to poprę w 100%
  • Odpowiedz
@Grooveer: skończy się spokój i solidarność, po pierwszym zmarłym niemowlęciu w wychłodzony mieszkaniu, na zapalenie płuc. Oczywiście, dużą role odegra w tym, alkoholizm rodziców, ale o tym nikt nie wspomni.
  • Odpowiedz