Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia
Jeśli w danym sklepie kasy samoobsługowe wymagają podejścia pracownika, aby kupić a-----l/p-------y, to albo powinien być dedykowany pracownik tylko stojący przy tych kasach, albo w ogóle nie powinno się dać zapłacić przy nich za a-----l.

Nic mnie tak bardziej w #biedronka nie denerwuje, jak sytuacja, gdzie jest długa kolejka, a jakiś typ blokuje przez kilka minut kasę samoobsługową, bo chce kupić alko i czeka kilka minut na podejście kasjerki. Chcesz kupić u----i? Z---------j do zwykłej kasy. Ehh...
Kliko - #niepopularnaopinia
Jeśli w danym sklepie kasy samoobsługowe wymagają podejś...

źródło: comment_1662282603o9tct6amkSzuYXg4i1yoC8.jpg

Pobierz
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kliko no to jak nie masz wyboru to o c--j ci chodzi? Bierzesz to co masz i tyle. Człowieku, życie to nie internet, że bez chodzenia masz wszystko pod ręką, a jak ci się coś nie podoba, to blokujesz to. Mnie np. w-------ą tłumy i uwierz, że potrafię ich unikać. Do galerii chodzę kilka razy w roku, a zakupy staram się robić w godzinach kiedy jest najmniej osób. Są tez rzeczy
  • Odpowiedz
@Kliko: Społeczeństwo jak zwykle gryzie się między sobą, a ktoś wyżej podjął tę decyzję świadomie żeby optymalizować koszty.
Dutki liczy a plebs walczy między sobą (:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sectra: Mnie dziwi, że jeszcze nie w------i pozostałych kas. Tyle miejsca im się w sklepach marnuje. Widział ktoś kiedyś więcej niż 2 kasy otwarte jednocześnie? Ja chyba nie.
  • Odpowiedz
@Kliko ja zawsze kasuje powoli i szukam kodu kreskowego po 30 sekund na produkt żeby w------ć takich jak ty, biorę po 10 rodzajów warzyw, owoców, nawet bułki biorę różne żeby jeszcze dłużej to kasować, a jak biorę a-----l to czekam do końca żeby go skasować i potem stoje i czekam aż ktoś podejdzie, najbardziej biernie jak się da
  • Odpowiedz
@shinX no chyba nie we wszystkich bo jak pisałem wyżej pracownik z samoobsługowych nieraz siedzi na zwykłej kasie też i trzeba czekać aż łaskawie skończy kasować. I w-------ą się ludzie przy samoobsługowych i w tej normalnej.
  • Odpowiedz
@Kliko: jebnij się w pusty czajnik głąbie
problemie nie jest ten co kupuje, tylko sklep, który ma w------e na kasy samoobsługowe. W takim Lidlu pracownik dedykowany jest. Do tego w Lidlu, czy Netto obsługa łazi ze słuchawkami na uchu i zaraz ich wołają gdzie trzeba. W Biedronce trzeba liczyć na łaskę pracownika, że cię zauwazy, lub ty jego... Przecież wyraźne sygnalizowanie, ze pracownik musi podejść do kasy jest banalne do
  • Odpowiedz
@Kliko: problemem w polsce jest to że biedronki to g---o sklep zbyt mały na takie kasy samoobsługowe bo własnie sie robią zatory, powinno być więcej tych kas, albo nie wiem, w uk, nigdy sie długo nie czeka, a to normalne że ktos musi ci podejsc jak idziesz z wódą do kasy XD po prostu za szybko technologia do burdelu przyszła i nie pisze tego by dopiec, takie są realia
  • Odpowiedz
@alteron:

ja zawsze kasuje powoli i szukam kodu kreskowego po 30 sekund na produkt żeby w------ć takich jak ty, biorę po 10 rodzajów warzyw, owoców, nawet bułki biorę różne żeby jeszcze dłużej to kasować, a jak biorę a-----l to czekam do końca żeby go skasować i potem stoje i czekam aż ktoś podejdzie, najbardziej biernie jak się da


A potem się budzisz.
  • Odpowiedz
@Kliko: na zakupach skanuje alko jako pierwsze zeby pracownik miał info, że trzeba podejść. Rzadko kiedy po zeskanowaniu całych zakupów mam jeszcze nie zaakceptowane(ʘʘ)
  • Odpowiedz
@LechuCzechu: Tak, ale jak już inni zauważyli, jest tez dedykowany pracownik. Wole to, niż podejście Biedronki, ze zwykła kasa jest czynna, ale ta sama osoba obsługuje ją i do tego biega do samoobsługowych.
  • Odpowiedz
@Kliko: W Belgii jak kupuje niskoprocentowy a-----l (p--o, wino) to wyskakuje pytanie czy masz skończone 16 lat. Jeśli tak to nie trzeba ganiać pracownika ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Kliko: Ale jak to? Przecież tu na wypoku tyle razy się pojawiały teksty, że „tylko podludzie korzystają ze zwykłych kas jak są dostępne samoobsługowe”… że one takie wspaniałe. Tyle że piszą to osoby które kupują mleko i czokoszoki a większe zakupy robią raz na 5 lat.
  • Odpowiedz