Wpis z mikrobloga

Niedofinansowana publiczna służba zdrowia: słabo działa.

Kuce: szur szur, należy sprywatyzować!!! Zobaczcie jak świetnie działa prywatna służba zdrowia w Lux Medzie polegająca na wypisywaniu recept na kaszelek i ból gardełka...

Tymczasem prywatna służba zdrowia w USA:

- ludzie umierają na ulicy i w poczekalniach,
- wolą wzywać ubera zamiast karetki,
- prywatne ubezpieczalnie wywindowały ceny usług i leków do takich poziomów, że np. cena insuliny wynosi kilkaset dolarów,
- poważna choroba często kończy się bankructwem, rozpadem rodziny i bezdomnością chorego.

Kuce: ugabuga, to nie jest prawdziwy kapitalizm! W naszym magicznym kapitalizmie by tak nie było, pokładam pełną wiarę w krula i jego nieocenione doświadczenie w sprawowaniu władzy w postaci przeżycia 70 lat ze spadku po mamusi i przegrywania praktycznie wszystkich wyborów...

#sluzbazdrowia #koronawirus #bekazprawakow #bekazkorwina #konfederacja #zdrowie #antykapitalizm
throwaway2137 - Niedofinansowana publiczna służba zdrowia: słabo działa.

Kuce: szu...

źródło: comment_1662276439zrBiaBhHeHdNH5jn7NhCHh.jpg

Pobierz
  • 85
@Frasad: jak się wczytasz w temat na który zbierają zmienisz zdanie w większości przypadków. Naprawdę amelki nie są zostawiane w polsce bez leczenia, ale zrozpaczeni i łatwowierni rodzice googlują coraz to nowsze terapie ktore obiecują cuda na kiju

A co do sposobu finansowania sie zgadzam. I tak za wizyty z drobnymi rzeczami trzeba płacić bo się nie doczekasz. Najważniejsze że jak dostaniesz raka to nie wydasz 200tys na chemię
@Frasad: Przeważnie są to zrzutki na amerykańskich szamanów sprzedających za grube miliony fałszywą nadzieję.


@throwaway2137: #!$%@? #!$%@? ja się zdrzemne. Kolejny raz glupie gadanie kogos kto urodzil sie w kraju III swiata i nie dowierza ze gdzies mozna faktycznie leczyć.
Tak jak siostra @nie.pelnosprytna ktora miala jakas tam chorobe nóg, w Polsce zaproponowali amputacje i to najlepsi polscy lekarze! Przylecial typ z USA i powiedzial 400k usd za noge
@Krzysztof53647:

zarzucasz "prawakom" zwalanie winy na "lewaków", ale gdy robisz to samo, to już wjeżdża wielkie oburzenie
jak to się fachowo nazywa?
o ile zauważyłem, to całe "lewactwo" ma pomysły na naprawę świata i próbuje to wszędzie wprowadzać, a
historia już nie raz pokazała, czym to się ZAWSZE kończyło
@velmar: No jak? Jak się kończyło? Zapewne bez kropki na końcu twojego zdania?
Nie muszę sprawdzać twojego profilu, bo już wyczuwam kuca fana bosaka, mencena itd. XD
Ale komu ja tutaj zarzucam winę? Jaka? Za co? I o co? No? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tylko stwierdziłem, ze cokolwiek nie pasuje kucom i nie idzie po ich chorej myśli to wina lewactwa, bo kto nie z wami
@Krzysztof53647:

jak wymienisz udany lewacki eksperyment to wrócę do rozmowy
ba, cokolwiek co działa dobrze lub chociaż lepiej, niż działało bez lewackich ingerencji przepisami itp
reszta twoich wypocin to tylko szkalowanie i argumentum ad personam
historii nie znasz lub nie chcesz znać, bo ci nie pasuje do teorii "o wspaniałej myśli socjalistycznej"
@velmar: Ale co ty #!$%@? masz z tymi lewakami?
Mówimy tutaj o kucach i ich pieprzeniu, a ty wyjeżdzasz znowu z lewactwem xD
Wy, konfederaci jednak jesteście jak pisowcy. Zero rozumu tylko krzyk i wrzask. Kto nie z nami kucami ten lewak! XD
Nawet sam powiedziałeś ze wrocisz do rozmowy jak ktos, coś ci tam udowodni. Idealne podkreślenie swojej spieprzonej osobowość kucowej. Brniesz w zaparte opowiadając jakieś głupoty, nie potrafiąc nawet
@throwaway2137: Tymczasem w Polsce: dajta piniondze na zrzutkę bo państwo polskie nie refunduje leku na Amelkę, Stasia, Basię czy Zdzisława. Jak dla mnie systemem idealnym jest mieszany gdzie za wizyty u lekarzy czy dentystów powinno się płacić z własnej kieszenie ale za to opieka szpitalna i medyczna w pełni refundowana.


( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Frasad refunduje na wiekszosc, tylko nie na terapie eksperymentalne, a na to najczęściej