Wpis z mikrobloga

Niedługo zobaczymy jak stabilne są niemiaszki i jak ważna jest nasza wymiana handlowa z nimi. Surowce odcięte a trzeba było słuchać Europy wschodniej i USA. Wiem ze to czczą marzenia ale z chęcią bym widział jak Niemcy się wypieprzają na ten głupi ryj bez szkody dla Polski. #ukraina #niemcy
Zjadlem_Babcie - Niedługo zobaczymy jak stabilne są niemiaszki i jak ważna jest nasza...

źródło: comment_1662228246h33jA8xX4DVlp4HhXzPm1j.jpg

Pobierz
  • 35
@Zjadlem_Babcie: podpowiem jak sie skonczy - Niemcy wyjdą suchą nogą jak zawsze, to naród z mentalnością mrowiska który się jeden sezon przemęczy, w robocie śmieszkują tylko, że będą brać więcej dyżurów bo w szpitalu ciepło. Polska się jak zwykle wywali na ryj (pozdrawiam, inflacja 7,9% w maju, 7,5% w sierpniu, jak tam u was? kurs na 20%? smutno) a na koniec w TVP usłyszysz, że to wina Niemców, gejów, Żydów i
@Strahl: Nie masz wrażenia, że robisz z Niemcami to samo co swego czasu ludzie robili z Rosją? Cokolwiek by Rosja zrobiła to ludzie byli pełni podziwu jak to oni są strategicznymi geniuszami myślącymi wręcz na pokolenia do przodu. I co? Przez ostatnie miesiące okazuje się jakie to były pozory i mydlenie oczu. Z Twojego komentarza wnioskuję, że teraz robisz to z Niemcami. Może czasem też trzeba przyjąć do wiadomości, że nawet
@Saeglopur: Mówisz, że przelicytowali wszystkich na rynku gazu bo ich stać? Cudowna strategia. Nie to co wpsolne zakupy gazu torpedowane przez tych geniuszy od dekady.
Turbinkę putinowi w zębach z Kanady przynieśli a NS jak stał tak stoi. Stratedzy na 3 pokolenia do przodu myslący.
Windują ceny gazu, Ceny węgla, i jeszcze atom zamkną w przejawie swojego geniuszu.

Chyba nie ma kraju który się w tym wieku bardziej zbłaźnił od Niemców.
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Mają połączenie rurociągiem z Norwegią od 1999 roku, Polska próbuje coś sklecić od wczoraj i to i tak jest tylko odnoga właśnie tego rurociągu. Niby wszystko dopięte po czym wyszedł Morawiecki i sam najpewniej wiesz co zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieje że odcięcie Polski teraz od gazu z Niemiec jest identyczną reakcją na jeszcze gorsze stwierdzenia partyjnych wobec Niemiec. Takie kłamstwa, pomówienia i oczernianie
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Zbłaźnili, nie zbłaźnili - ale to Niemcy mają gaz, a Polska ma Morawieckiego który już miesiąc czy dwa temu bzdurzył, jak to wszystko jest załatwione i dopięte na ostatni guzik i niczego nie zabraknie. Wyszło jak zwykle. Różnica jest taka, że ja tu w mediach przeczytam a rząd na rządowej stronie poda, że idzie kryzys - w Polsce w TVP usłyszysz, że jest zajebiście do momentu aż ten cały karton