Wpis z mikrobloga

Jednym z powodów dlaczego jesteśmy tu gdzie jesteśmy jest apoteoza chłopskiego rozumu jaka ma miejsce w Polsce od wielu lat. Pod spodem wpisujcie swoje typy ludzi, którzy wynieśli chłopski "rozum" na ołtarze. Ja zacznę od proroka ciemnogrodu, aktywnego od lat sceptyka wszystkiego co mu akurat nie pasuje:
#polska #bekazprawakow
Pobierz
źródło: comment_166220757027wo1HVR3mx2EPtQVje7vF.jpg
  • 236
Niemal każdy kraj tego zakazuje, Hartmana za ta wypowiedz wyrzucili z jego skrajnie lewicowej partii, Uniwersytet Jagiellonski go zawiesił, ale wykopek w swoim korwinistycznym umysle dalej nie rozumie co moze byc nie tak xDDDD


@earthvision: Nie tak jest jedynie to, że jedyne co masz przeciw uchyleniu tego przepisu to bo inni tak mówią. Typowy rys osobowości autorytarnej i wręcz idealnie przewidziałem, że z Hartmanem to ty odruch bezwarunkowy. Autorytety kazały
Ty serio jestes taki glupi czy tylko udajesz?


@earthvision: A co mówią twoje autorytety?

Bo nie wydaje mi sie ze na typ etapie to trollujesz juz na jakiegos korwinowca?


@earthvision: Cymbale, ale ja już wyraźnie wskazałem na kogo głosuję, i ani to Palikot, ani to Korwin. No chyba że wejdą do PO.
@Filipterka25:
0. ekstremalnie glupie, krawedziowe, ignoranckie autystyczne opinie na jakis temat - jest
1. ma pan dowod? - jest
2. yyy bo co bo uniwerek tak powiedzial? bo inne panstwa tak powiedzialy? jedzmy kupe milion much nie moze sie mylic!! - jest

czym ty sie od korwina roznisz? bo nie widze
0. ekstremalnie glupie, krawedziowe, ignoranckie opinie na jakis temat - jest


@earthvision: Statystyki policyjne i literalne brzmienie przepisu są krawędziowe?

1. ma pan dowod? - jest


@earthvision: Misiek, ale mnie nie interesuje dowód, tylko twoje uzasadnienie czemu ten konkretny przepis w tak kretyńskiej formie ma być utrzymany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak na razie jedyne co dałeś to to, że tak ci powiedział autorytet że tak
Statystyki policyjne i literalne brzmienie przepisu są krawędziowe?


@Filipterka25: twoje wypocinki skasowal moderator ale jesli kazirodztwo nalezy zalegalizowac daltego ze malo kto je popelnia to XDDDDDD

mnie nie interesuje dowód, tylko twoje uzasadnienie


to jest dokladnie to samo autysto

czemu ten konkretny przepis nie działa i działać nie będzie


przeciez działa. Gadasz korwinkowe głupotki.

https://statystyka.policja.pl/st/kodeks-karny/przestepstwa-przeciwko-6/63502,Kazirodztwo-art-201.html

Przykro mi, ale jestes dokladnie tym samym czego nienawidzisz. Szczerze wspolczuje. Nawet sam to widzisz bo
@earthvision:

Link pierwszy: facet odpowiadał z art. 200 (pedofilia, dziewczyna miała poniżej 15 lat), nie z samego 201. Zostałby skazany nawet bez art. 201.

Link drugi: na oko art. 199 par. 3.

Link trzeci: ty wiesz że w Wielkiej Brytanii obowiązuje inny kodeks karny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miarą twojego niezrozumienia tematu jest to, że szukałeś jakichś gówien po portalach zamiast zajrzeć do statystyk orzecznictwa. Eh, i
Zostałby skazany nawet bez art. 201.


@Filipterka25: Ale za kazirodztwo zostal skazany. Nie masz racji.

Link drugi: na oko art. 199 par. 3.


na jakie oko. Masz jak wół. Skazany za kazirodztwo.

Twierdziles ze nie sa skazywani. Są.
Zreszta nawet gdyby nie byli, fakt ze ktos nie popelnia jakiegos przestepstwa nie jest argumentem za tym zeby zalegalizowac jakies przestepstwo.
Serio musze cie tlumaczyc tak proste rzeczy? Ty umiesz skleic choc jeden
Ale za kazirodztwo zostal skazany. Nie masz racji.


@earthvision: xD

Tak, szkoda że bez wpływu na wyrok, ale ZOSTAŁ SKAZANY, TEN PRZEPIS DZIAŁA (przynajmniej jeżeli wierzyć dzienikarzowi).

na jakie oko. Masz jak wół. Skazany za kazirodztwo.


@earthvision: xD

To wyjaśnij czemu jego partnerka nie została skazana z art. 201 używając jego treści i unikając wpakowania pana na art.199, 198 lub 197. Czas start.

Twierdziles ze nie sa skazywani. Są.


@
Tak, szkoda że bez wpływu na wyrok


@Filipterka25: Tak było ty wiesz XDDDD

To wyjaśnij czemu jego partnerka nie została skazana z art. 201


XDDDDDDDDDDD

No, jakieś pojedyncze przypadki


ego wykopka nigdy nie przyzna sie do bledu, nie wiem po co trace czas, wtarłbym ci w morde setki spraw a i tak bys powiedzial ze na twoje oko to nie to i wogole to mam przedstawic ci orzeczenie sadu z podpisem
Pobierz
źródło: comment_1662287790YuS8IHXWbCzCjjSCNbuTHz.jpg
XDDDDDDDDDDD


@earthvision: No ale wyjaśnij.

Art. 201 stanowi, że każdy kto uprawia seks z bliskim krewnym ma iśc do paki. Pani uprawiała seks z bliskim krewnym i nie poszła do paki. Czyżby użyto innego przepisu, np. o zmuszeniu krewnego do seksu (wtedy tylko jedna strona jest karana)?

Tak było ty wiesz XDDDD


@earthvision: Tak, gdyż wyrok łapał się w widełkach dla art. 200. W tym wypadku 201 odpowiadało za dokładnie
ale wykopku czy ty sugerujesz ze w komentarzu na wykopie ja ci zrobie analize sprawy sadowej za darmo bo ty tak sobie wymysliles?


@earthvision: Nie, ja oczekuję że wydusisz z siebie dlaczego uważasz art. 201 kk za potrzebny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ty ja zrob


@earthvision: No przecież ci zrobiłem analizę wzajemnych relacji przepisów kk i wyjaśniłem dlaczego istnienie/nieistnienie art. 201 kk jest bez znaczenia z
Miales udowodnic ze tamten czlowiek nie zostalby skazany gdyby oskarzony byl tylko o kazirodzctwo, nigdzie tego nie zrobiles.


@earthvision: XD

Facet miał (według artykułu, nie według wyroku) dwa wlepione artykuły:

- art. 200 - pedofilia, do 12 lat więzienia
- art. 201 - kazirodztwo, do 5 lat więzienia.

Według art. 11 kk w takim wypadku skazuje się na karę według przepisu przewidującego najsurowszy wyrok, z przepisów-pierdółek można wlepić inne niż kara