Wpis z mikrobloga

Jednym z powodów dlaczego jesteśmy tu gdzie jesteśmy jest apoteoza chłopskiego rozumu jaka ma miejsce w Polsce od wielu lat. Pod spodem wpisujcie swoje typy ludzi, którzy wynieśli chłopski "rozum" na ołtarze. Ja zacznę od proroka ciemnogrodu, aktywnego od lat sceptyka wszystkiego co mu akurat nie pasuje:
#polska #bekazprawakow
Pobierz
źródło: comment_166220757027wo1HVR3mx2EPtQVje7vF.jpg
  • 236
@Filipterka25: Tak to prawda, ja nie rozumiem co ty chcesz osiągnąć, rzuciłeś skonczony debilizm że za kazirodztwo nie ma skazujacych wyrokow w polsce, dostałeś przyklady że jednak są, no to co mogles zrobic

1. zachować resztki godnosci i przyznac racje, zamknac morde i wiecej sie nie kompromitowac

2. rzucac sie jak oszolom, bredzic, belkotac, wypierac i na koncu wyzywac, bo twoje ego zaoranego wykopka nie moglo wytrzymac ze nie ma racji
Tak to prawda, ja nie rozumiem co ty chcesz osiągnąć, rzuciłeś skonczony debilizm że za kazirodztwo nie ma skazujacych wyrokow w polsce, dostałeś przyklady że jednak są, no to co mogles zrobic


@earthvision: Nie, nie ma wyroków skazujących z samego art. 201 kk (względnie są pojedyncze). A co? Dalej nie kumasz, że facet wyrwał za art. 200 i w granicach przewidzianych art. 200?
@earthvision: a zamiast "Xdddddddddddd" to umiesz napisac wreszcie coś merytorycznego, czy dalej będziesz pokazywał że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz?

A teraz uważaj, będzie bardziej krawędziowo: innym zbędnym przepisem w KK uchwalonym żeby małpi się cieszyli jest art. 200b - karalność pochwalania czynów o charakterze pedofilskim. Zagrożenie do lat 2.

Co prawda jest sobie art. 255 kk który można (i powinno) się zaostrzyć do tych dwóch lat górnych widełek
@Filipterka25: powiedz mi wiecej o twoim swiecie, skoro uwazasz ze jakis artykul nie jest stosowany to jest to argument za tym by cos zalegalizowac, no to co kanibalizmu tez dawno w polsce nie bylo, no to tez jestes za legalizacja kanibalizmu?
To niesamowite jak bardzo nasrane we lbie maja ludzie, naprawde mnie zadziwiasz. Myslalem ze michalkiewicz to jest odklejony ale jednak przy przecietnym wykopku to dalej ostoja normlanosci XDDDDDDDDD
no to co kanibalizmu tez dawno w polsce nie bylo, no to tez jestes za legalizacja kanibalizmu?


@earthvision: A to kanibalizm jest nielegalny? Gdzie? Od kiedy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

skoro uwazasz ze jakis artykul nie jest stosowany to jest to argument za tym by cos zalegalizowac


@earthvision: A czy gdzieś coś takiego napisałem, czy może raczej chciałem żebyś wyjaśnił czemu masz odmienne zdanie niż Hartman?
@Filipterka25: Art 262 spina wszystkich wariatow od nekrofili kanibalizmu i innych takich pomyslow, czyli co znosimy?

A czy gdzieś coś takiego napisałem


oczywiscie ze tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oto TWOJ dokladny cytat

Prawie nie ma wyroków skazujących. Ten przepis jest z grubsza martwy.


fikolki lewackiego oszolomka czas start, dawaj!! XDDDDD
Ja na ten przykład moge wykazać na dowolnej wypowiedzi Ziemkiewicza czy innego pokemona typu Sośnierz że autor za mądry to nie jest.


@Filipterka25: twoje wykazanie skonczy sie na tym popuscisz w pampersa i rozmażesz to na klawiaturze klaunie xD

Mówiąc najkrócej, w chwili, gdy naród polski przeżywał czas wielkiego odrodzenia i uniesienia, jakim był ruch „Solidarności”, znaczna liczba wychowanków tradycji narodowej znalazła się w opozycji do tego ruchu − z czasem
Art 262 spina wszystkich wariatow od nekrofili kanibalizmu i innych takich pomyslow, czyli co znosimy?


@earthvision: Serio chcesz zacząć dyskusję o interpretacji rozszerzającej art. 262? Chłopie, przecież sobie nie poradziłeś ze zbiegiem przepisów.

Tak samo jak nie potrafiłeś w mózgu pomieścić, że przy seksie konsensualnym z art. 201 który nie wpadnie pod art. 200 mamy dwoje sprawców, zero ofiar. A, no tak - nie wiesz co to seks konsensualny ani kiedy
że przy seksie konsensualnym z art. 201 który nie wpadnie pod art. 200 mamy dwoje sprawców, zero ofiar.


@Filipterka25: No i co z tego? Przy braniu narkotykow tez jest zero ofiar. Ty nie rozumiesz zupelnie do czego sluzy prawo, do tej sraczki ktorej masz zamiast w mozgu generalnie nic nie dociera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pytanie dotyczyło, czy gdzieś wyraziłem pogląd na temat zniesienia lub nie art.
Mówiąc najkrócej, w chwili, gdy naród polski przeżywał czas wielkiego odrodzenia i uniesienia, jakim był ruch „Solidarności”, znaczna liczba wychowanków tradycji narodowej znalazła się w opozycji do tego ruchu − z czasem przybierającej formy coraz bardziej namiętne i obsesyjne. Że tak się stało z działającym w kraju stowarzyszeniem „Pax”, dałoby się od biedy wyjaśnić jedynie kolaboracją, konformizmem i infiltracją tej organizacji przez agenturę SB. Ale wypowiedzi narodowców klepiących biedę na emigracji, najusilniej
@Filipterka25: Nie zignorowal, po prostu nie o tym jest wypowiedz

Narodowcom szczególnie pewnie śmierdziały postulaty 3 i 4. Jak to narodowcy - wolą zamordyzm od braku zamordyzmu


Skonczona bzdura, siadaj pała. Dawaj dowolna wypowiedz swojego polityka ktora nie jest skonczonym kretynizmem, gwarantuje ci ze ja rozjade.
Przy braniu narkotykow tez jest zero ofiar


@earthvision: Branie narkotyków jest nielegalne? Hm. Kurczę. Mnie uczyli ze tylko posiadanie, ale samo bycie naćpanym jest już jak najbardziej niekaralne.

1. Bo nie ma ofiar

Oba argumenty zostaly rozjechane walcem logiki i faktow


@earthvision: Wyjaśnij gdzie jest ofiara jeżeli 19 letni earthvision by się puknął z 20 letnią siostrą earthvision. Obie strony w momencie stosunku były w stanie zgodzić się na seks,
Skonczona bzdura, siadaj pała.


@earthvision: xDDDDDDDDD

Bo tak sobie uznałeś?

Dawaj dowolna wypowiedz swojego polityka ktora nie jest skonczonym kretynizmem, gwarantuje ci ze ja rozjade.


@earthvision: Ty czytasz co piszę, czy tak tylko literki oglądasz? Wyraźnie wskazałem że nie mam "swoich polityków" tak jak "swoich autorytetów".