Wpis z mikrobloga

@SquarexLoserLover ja mam przyjaciela/sasiada jednego ktory skonczyl fizjoterapie i rozumie mnie bardzo dobrze. Ceni moje supermoce i rozumie moje ograniczenia i pomaga mi hamujac i tlumaczac zawczasu jak mam sie nie zachowac zwłaszcza wśród obcych, potrafi tez rozpoznac kiedy zamierzam cos palnac glupiego i mnie stopuje. Taki przyjaciel to złoto.
@glagster: To ja pomocnej reki nie mam. Przyjaciela tez mam ja 20 lat on ok 40 gdyby nie obowiazki tez bylby dla mnie oparciem a rodzina moja w tym rodzice srednio skorzy do pomocy... Nie bede ich blagal zeby mnie widzieli. Kto odpowiedzial i mnie uznaje spoko reszta wylane. Obecnie srodrecze w prawej rece zlamane i dwa palce temu tak pisze. Wszystkiego dobrego.
@SquarexLoserLover ja staram sie wykorzystać moje supermoce, dobrze sie sprawdzam w pozycji lidera i udalo mi sie zbudować swoj biznes, zajmuje sie tez żeglarstwem i chyba bycie kapitanem na jachcie daje mi najwieksza satysfakcję, moge przekazać wiedze, dobrze sie bawic a wszyscy mnie szanuja i musza sluchac niczym Putina w Rosji