Wpis z mikrobloga

Nacieszyłem się tydzień Garminem Edge 530, a kilka dni temu wsiadam na rower i prędkość na liczniku mam 0 km/h. GPS nie może złapać fixa. Żaden z systemów nawigacji nie działa. Odczekanie w bezruchu, ponowne włączenie, zmiana ustawień a w końcu reset i ustawienia fabryczne... nic. Nie lokalizuje. Wszystko poza tym działa bez najmniejszego problemu, widzi inne czujniki, działa termometr, barometr, kompas, powiadomienia, łączność, synchronizacja. Właśnie poszedł do serwisu, ale nie tego się spodziewałem ()
#garmin #rower
  • 7
@pek0s: Zegarek garmina też mam, on złapał lokalizację od strzała, a licznik nawet na polu przy bezchmurnym niebie nic. Przez kilka kolejnych dni się nie łączył... Przedtem zajmowało mu to dosłownie sekundy, ale nie całe dnie :) Pokazuje minimalny sygnał, więc albo antena, albo jakiś moduł się wziął i umarł.
Właśnie poszedł do serwisu, ale nie tego się spodziewałem


@ikov: wiesz, to tylko elektronika, czasem trafia się wadliwa część i dzieją się takie rzeczy. Tym razem trafiło na Ciebie. Ja w poniedziałek odesłałem do sklepu lampkę knog-a, bo coś się w środku niej urwało/odpadło i doprowadzała mnie do szału na wertepach ¯\_(ツ)_/¯
@ikov: odeślą w kartoniku szarym i folii bąbelkowej.
Ogólnie jak odsyłałem im zegarek to wystarczył bez paska nawet .
i niestety nie będzie to nowy tylko refunrished (ale z dwuletnią gwarancją).