Wpis z mikrobloga

Czemu tak ciężko spotkać #rozowepaski która spełnia następujące wymagania:
- jest inteligentna
- jest ładna
- ma własne zainteresowania i pasje
- uczy się/rozwija we własnym zakresie
- ma poczucie humoru
- jest spontaniczna
- ma dystans do świata
- lubi sporty ekstremalne i adrenaline
Sam spełniam wszystkie te wymagania, ale co rusz trafia się jakaś laska z depresją, albo siedząca na dupie cały czas (,)
#zwiazki #niebieskiepaski
  • 80
  • Odpowiedz
@Wykopek_wykopek: Jeśli baba uprawia sporty ekstremalne to istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest to ambitna Zosia samosia, która albo nie potrzebuje samca do niczego innego niż ruchanie, albo potrzebuje jakiegoś supersamca alfa, z którym będzie w relacji opartej na rywalizacji co odpowiada mało któremu mężczyźnie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Taką będzie Ci ekstremalnie ciężko znaleźć. Żadna z dziewczyn/kobiet, które znam osobiście nie jest fanką sportów ekstremalnych.


@pregunta: W ogóle sporty ekstremalne są tak średnio akceptowane społecznie i przez wielu uważane za głupotę przez niepotrzebne narażanie życia... A chyba szczególnie wśród ludzi dla których ważna jest rodzina. Na laski jest wywierana mega duża presja społeczna by założyły rodzinę, że bez dzieci są niepełnowartościowe, więc tym bardziej mało prawdopodobne by laska która
  • Odpowiedz
@Wykopek_wykopek: nie wiem no, może dlatego że kobiety generalnie różnią się od facetów xD i w większości przypadków lubią spokój i stabilizację. Fajnie by było gdyby mój facet, mąż nie ryzykował swojego życia, żeby nie wiem no… nie zostawić mnie samej z dziećmi? xD albo i ja nie ryzykowałabym swojego życia dla chwili adrenaliny.
  • Odpowiedz
@Wykopek_wykopek: może być tak dlatego że jest ich mało, posiadające takie cechy są w relacjach, ciężko jest taką poznać, same są wybredne co dodatkowo utrudnia poznanie.

Osobiście znam jedną taką wolną, ma bardzo dużo kolegów z którymi spędza czas, czyli testuje czy któryś z nich może być opcją na coś poważniejszego. Utrzymuje wersję że teraz nikogo nie szuka, że zajmuje się budowaniem siebie, aż do momentu gdy pozna takiego z którym
  • Odpowiedz